Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 18 yaşındayım tepeden saçım seyreliyor

Yeni Üye

18 yaşındayım tepeden saçım seyreliyor

18 yaşındayım yaklaşık 2 ay önce bitlenmiştim nitex ve paranit kullandım. Saçımın döküldüğünü ve beyazladığını farkedince kan tahlili yaptırdım ve b12 eksikliği çıktı şuan pharmaton kullanıyorum şampuan olarakda bioblas botanicoilsin zeytinyağı ve ısırganyağlı olanını kullanıyorum saçım tepeden çok açık gözüküyor acaba bu normal mi yoksa seyrelme var mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu yaşta saçımı kaybetmek istemiyorum

Saçın tepesi aynen bu şekilde:
    https://i.hizliresim.com/JLFCir.jpg

https://i.hizliresim.com/lOrRyn.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gayet güzel gözüküyor saçların
    Dökülmelerim ilk başladığında saçlarım ense ve yanlardan mümkün değil dökülmezdi fakat 2018 Ağustos-Eylül gibi egzemanın başlamasıyla ense ve yanlardan da dökülmeye başladı. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    19 yaşındayım, dökülmem 16 yaşında başladı.

Tedavim:
    Seti+cell, ru

Günlük dökülmelerim banyoda, kurularken, gün içinde halen mevcut fakat eskisi kadar değil.

18 yaşında doğal güzel gözükmesi
    Prp mezo
    Gunde 1 defa minox
    Proscar 4e bölerek
    Cellagance ve seti 1 ay kullandim.Peptit veya ruya baslamayi düşünüyorum

Yeni Üye
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel gözüküyor saçların
    saçımın tepe kısmındaki dönme noktası biraz büyük geliyor bana acaba olması gereken bu mu yoksa bir seyrelme varmı onu tam çözemedim

Yeni Üye
    saçımın tepe kısmı biraz açılmış gibi duruyor çok kafama takılıyor doğru düzgün ders çalışamıyorum bunun yüzünden

Kedi şeyini görmüş yara sanmış. Yok bişey gayet normal saçın sen derslerine çalış

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    keşke böyle saçım olsaydı

SaçımınDoktoru Üyesi kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bence bi sıkıntın yok ama kafan rahatlayacaksa zix hazırla doğal antiandrojen
    setipiprant, advancell, topikal hint yağı+dmso, zix, vitamin d3, bütçem olmadığında setirizin vb. kontrollü

belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bence bi sıkıntın yok ama kafan rahatlayacaksa zix hazırla doğal antiandrojen
    kami, sen zix için son olarak nasıl bir içerik yaptın paylaşabilir misin?

Yeni Üye
    Banada öyle geliyor ondan korkuyorum cidiyeye gidicektim corona virüsünden dolayı gitmeye çekiniyorum ayrıca saçımı elimi attığımda uzun teller geliyor elime bu normalmi yoksa dökülme var mı ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler