5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Saç dökülmesi için önerilerinize ihtiyacım var

Saç dökülmesi için önerilerinize ihtiyacım var

Merhaba 28 yaşındayım bi kaç yıldır erkek tipi saç dokulmem var ama son 3_4 aydır aşırı derece dokulmem arttı saçlarda seyrelme sakaklarda acilma ve tepe bölgemde azalma meydana geldi.8 aydır minoxil Forte kullanıyorum ve 1 aydır xpecia kullaniyorum doktor tavsiyesiyle fakat iyi sonuçlar alamadim ve kaşıntı yapıyor.bu siteyi daha yeni gördüm çok fazla bilgim yok ilaçlar hakkında miracle kullanmayı düşünüyorum sitede araştırmalarım uzerine.miracle için ilaçları aldım fakat karışım için elseve nin eski şişenin üretimi kalkmış bende arginine direnç ikili bakım iksiri aldım onu kullanabilirmiyi?.tedavime ek sağlık açısından en az zararla ne kullanabilirim? Bir de dermoreller kullanmayı düşünüyorum kaç cm almalıyım tedavim için değerli önerilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam,
    -sıvı formdaki minoxil de yüksek miktarda ppg yer alır. Saç derisini tahriş eder uzun süreli kullanımlarda. Kaşıntının sebebi bu. Rogaine veya kirkland gibi markaların köpük formlarında bu olmaz.
    -Miracle losyondaki, spironolakton (aldactone) anti androjen bir etkendir. Dht isimli hormonu ve etkilerini baskılamaya çalışır. Bu da erkeklik hormonlarıyla oynamak demektir. Durumunuz için bu kadar risk almaya gerek var mı bilemiyorum. Yanetkileri üçin forumda araştırma yapabilirsiinz. Ayrıca diane35 deki etkenler de östrojen artırıcı özelliktedir. Bu şekilde düşününce riski algılayabilirisiniz.
    Önce baika etlnler deneyin, olmadı antiandrojen özellikleki ürünlere bakarsınız.
    Dermaroller için en az 1mm eğer saçınız çok kısa değilse 1,5mm altında almayın.
    Miracle için bahsettiğiniz ürün işe yaramaz. Garnier in tonikleri iş görür. Arındırıcı ve sıkılaştırıcı tonik gibi bir adı vardı. İçinde alkol ve su olan bir ürün işe yarar. Etil alkol veya kolonya yanına distile su ve gliserin ekleyerek de olabilir.

Vakit ayırıp forumdaki konuları okuyun. Çok faydasını görürsünüz. Özellikle anasayfadaki sol üstteki top konular başlığını okumakla başlayabilirisniz.

Resimlerinizi yüklemelisiniz mutlaka bulurlar siteyi iyi araştır

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,
    -sıvı formdaki minoxil de yüksek miktarda ppg yer alır. Saç derisini tahriş eder uzun süreli kullanımlarda. Kaşıntının sebebi bu. Rogaine veya kirkland gibi markaların köpük formlarında bu olmaz.
    -Miracle losyondaki, spironolakton (aldactone) anti androjen bir etkendir. Dht isimli hormonu ve etkilerini baskılamaya çalışır. Bu da erkeklik hormonlarıyla oynamak demektir. Durumunuz için bu kadar risk almaya gerek var mı bilemiyorum. Yanetkileri üçin forumda araştırma yapabilirsiinz. Ayrıca diane35 deki etkenler de östrojen artırıcı özelliktedir. Bu şekilde düşününce riski algılayabilirisiniz.
    Önce baika etlnler deneyin, olmadı antiandrojen özellikleki ürünlere bakarsınız.
    Dermaroller için en az 1mm eğer saçınız çok kısa değilse 1,5mm altında almayın.
    Miracle için bahsettiğiniz ürün işe yaramaz. Garnier in tonikleri iş görür. Arındırıcı ve sıkılaştırıcı tonik gibi bir adı vardı. İçinde alkol ve su olan bir ürün işe yarar. Etil alkol veya kolonya yanına distile su ve gliserin ekleyerek de olabilir.

Vakit ayırıp forumdaki konuları okuyun. Çok faydasını görürsünüz. Özellikle anasayfadaki sol üstteki top konular başlığını okumakla başlayabilirisniz.
    çok teşekkür ederim verdiğiniz aciklayici bilgiler icin.Baska etkenlerden kasıt onerebileceginiz bı tedavi varmı acaba.dermoreller yerinede dermostamp almayı düşünüyorum saçlarım çok kısa değil çünkü.https://imgyukle.com/i/JEm0hP
    https://imgyukle.com/i/JEm78q
    https://imgyukle.com/i/JEm6GR
    https://imgyukle.com/i/JEm9be

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cell losyonu bir araştırın. Setitipirant ve saf kafein de diğer alternatifler olabilir. Etkenlerin işe yarayıp yaramayacağını deneyerek görebilrisiniz. 3-4 ay süre verin işe yarayıp yaramamasıyla alakalı

Bu Konudaki Etiketler