Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 21 Nisan 2014 de başladığım tedavim..

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo sen min fin kullandıysan bu isleri bilirsin akıl vermeye gerek yok sadece sunu demek istedim 50 tl iyi para benim toplam ilac butcem 60 düsün bu parayı biotine verene kadar sunu ald edim arkadasım dediki xpecia yararsız yahu firma yalan soylemi,yosa icinde soya saw palmetto biotin cinki ginko olan bir madde mumkun degil faydasız OLAMAZ bilimsel konusuyorum o biraz sasırttı beni yoksa istedigini kullan hatta önce x pecia alma bildigini yap sonra tekrar gelismeleri paylasırsın

hayır sen miracle minox bırak demedin allahın var demedigini soylemem yalan olmaz ama dedinki x pecia faydası yok bunu diyen adam birkere bilmiydour xpacie icindekiler gercekten varsa firma sahtekar degilse yuzde 15 20 idda ediyorum fayda saglar gecmez yuzde 15 idda ediyorum sen fayda saglamaz deyip ama imzanda coorek otu bal karısımı karanfil kurleri kullanıyosan kusra bakma ben buna gulerim yalnıs anlama saygım var ben neler gördüm kullanan ama gülerim.....
    Konu bendeniz tarafından (16.11.2014 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Fiyatina göre gereksiz tekrar vurguluyorum.Aylık 150 tl bayılmak zoruna gidiyor insanın zaten.Birde 60 tl eklemek niye.Zaten minox+dut ve miracle losyonla saçlar coşuyor genelde.Herkeze xpecia önerirsek millet altından kalkamaz.Birde senin için demir çinko icerikli günlük yediğimiz besinlerin linkini vereyim alta bi göz gezdir;
    çinko;
    Çinko İçeren Yiyecekler

demir;
    Demir İçeren Yiyecekler

Edit : Cörek otu yağından daha önce bir şişe bitirdim.Kullandıgım sürece hiç nezle olmadım.Hep dinc dolaştım.Bu yüzden kullanmaya tekrar basladım.
    Isırgan kürünü ise Miracle losyon'u tekrardan scalpa yedirmek icin alternatif olarak kullanıyorum.Yani etkisi büyük coşturacak demıyorum fayda sağlarsa ne ala.
    Bunları eledik geriye gene miracle losyon kaldı.Demekki imzadakılerım o kadar abartılacak birşey değilmiş.
    Konu BnymN tarafından (16.11.2014 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

tmam hesap yapalım sen 43 tl biotine veriyosun degilmi? 7 ay kullanıyosun aylıgı 6 tl felan bende 60 tl xpecia alıyorum 3 gunde bir iciyorum ayda 10 tane xpeciada 60 hap var şimdi sen biotine 43 tl baıyıloysun 7 ay gidiyor ben xpecia 60 tl baıyılıyorum 6 ay gidiyor kim karda?? ben biotin, soyaiozflavon, cinko, ginkobloba saw palmettolu, kullanıyorum sen tek biotin kim karda?? olay bukadar basit be kardesim ben bu olayları ilacları iceriklerini senelerce dusundum be kardesim kim karda
    Konu bendeniz tarafından (16.11.2014 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Hp biotin 43 tl bu arada.Ayda 10 kere attığını düşün.Yaklasık 2 seneyi bulur senin hesabınla.Günlük 5 mg biotin kullanıyorum ben ve kesinlikle faydası oluyor biotinin.Ömür boyuda kullanırım 43 tl 7 ay sorun etmez bana.xpecia da var 2 mg biotin.Demir çinko yu besinlerden alıyorsun.Geriye bi saw palmetto soya kalıyor.Ben hem uygun bütceli hemde etkili olan tedavimi sundum.Parası olan zaten beni dinlemesin.Bu arkadaşda almış zaten.Ben olsam en fazla gider saw palmetto alırım.
    Eleanor Roosevelt

biotin faydası beslnmesine dokulmesine degil ama sacın buyume evresine faydlıdır hp biotin icinde ne var ne kadar var bilmiyorum sayet 50 tl verdigim sey ayda on tane icerek 2 senede gitse sonucta tek madde oldugu icin yinede coklu maddeyi tercih ederim hem hergun biotin icmenin 3 gunde bir icmeyle farkı yok yani 5 mg uc gunde bir ic varya zaten alacagın faydayı alırsın hergun 5 fazla zaten ama herkes kafasına göre tedavi olur özgür dünya

Moderatör
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi ben artık o arkadası gectim ne kullanır kendi bilir ben sadece seninle tatlı tatlı fikir yarıstıyorum ve öyle sanıyorumki benim medtodum daha iyi tek biotin degil 5 cesit madde aynı fiyata
    Yok yanlış anlasılmasın bunlar gerekli şeyler.Bunları yazmamız lazımkı fikir alışverişi olsun.Birbirimizi tastikleyelim.Tabiki xpecia daha iyi.Ama içindeki biotinle benım kullandıgım biotin aynı mg de değil.Ben şuanki tedavimden son derece memnunum.Xpecia şu durumdan beni %30 civari fazla fayda sağlayacaksa(günlük kullanımda) 60 tl veririm.Ben fark ettiysen xpecia yi günlük kullanıcak varsayarak konuştum.Eğer sen ayda 10 tane atıyorsan %10 %15 civari fayda sağlıyorsa oda güzel bir değer.Bunları sen bize bildirmen güzel xpecia kullanıcısı olarak.
    Eleanor Roosevelt

bencede guzel fikir tartısması oldu bende bilgilendim sende herkes mantıklı zeka icerisinde konusunca anlasmamak mumkun degil aynı fikirdeyim herkes istedigi gibi kullanır tabi ayrıca x pecia yuzde 30 fayda saglamaz en fazla 15 20 ama dedidigimm gibi icinde guzel maddeler var ayda 8 tl o bile kar o bakımdan kardesim

Bu sonuçlar 7 aylık değil 4 aylık çünkü en eski resim tedavi 3. ayından yanlışım varsa düzelt. 4 ay için yılların kelliği ile çok iyi bir sonuç. Öncelikle scalpta kökler gözenek ve porlar daha az ve küçük yani normal bir seyrekliğe göre bu nedenle muhakkak dermaroller kullan daha sonra bu gözenek zayıflığı nedeni ile losyonlarını kreme çevir ki daha net emilip scalpta kalsın. Şimdidilik bunları yap yolun açık bence çok iyi seviyelere gebe gibi bu scalp.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sonuçlar 7 aylık değil 4 aylık çünkü en eski resim tedavi 3. ayından yanlışım varsa düzelt. 4 ay için yılların kelliği ile çok iyi bir sonuç. Öncelikle scalpta kökler gözenek ve porlar daha az ve küçük yani normal bir seyrekliğe göre bu nedenle muhakkak dermaroller kullan daha sonra bu gözenek zayıflığı nedeni ile losyonlarını kreme çevir ki daha net emilip scalpta kalsın. Şimdidilik bunları yap yolun açık bence çok iyi seviyelere gebe gibi bu scalp.
    Aynen öyle miracle.. Aslında 3. ayı bitirdiğimde çekmiştim 7. ayımı da daha doldurmadım yani ... Aslında diğer ayların fotoğraflarını da çektim ama saçları kazıttığım için hiç bir şey belli olmuyor.. Bu yüzden sıfır kazıtılmış saçlarımın fotoğraflarını yüklemedim..

Evdekiler ve çevremdekiler de aynı şeyi söylüyorlar.. Bakalım yılmadan devam edecem üstad.. Siteye tam bakmadım, dermeroller ile ilgili bir başlık var mı , yok mu bilmiyorum.. Internette çok fazla model var..En kısa zamanda onu da almayı düşünüyorum..

Bir de merak ediyorum miracle, neredeyse her şeye deva olan bu kantaron yağı, bu tedavimiz de bize yardımcı olabilir mi ?

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon