8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Zix Losyon Öncesi Sonrası

Yeni Üye

Zix Losyon Öncesi Sonrası

Arkadaşlar aranızda Zix kullanip öncesi sonrası fotoğrafı paylaşacak biri var mı bende miracle losyon kullanıyorum direnç olmasın diye zixe geçmeyi dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orijinal konumu bulamadığım için buraya atayım merak edenler ulaşır. 7 aydır zix losyon uyguluyorum, son zamanlarda hayat vb. derken çok aksattım 21 gün kullanmadığım olmuş son 40 günde (çetele tutuyorum ). kullanmadığım sürece aşırı bir dökülme görmedim saçım zaten ince fark etmesi zor oluyor biraz, ayrıca şunu belirteyim türkiyede toz çinko sülfat heptahidrat yok ve bakanlığın koyduğu sınırlar gerekçesinde p5p takviyeleri 10 mgyi geçemiyor. bizim kullandığımız etken (zinco/zinxx) çinko sülfat monohidrattı ve daha az su molekülü içerdiğinden çözünmesi ve hücre içine inebilmesi heptaya göre çok kötü demiş kimyager bir arkadaş. 60 ml losyona ise 15 tane 10 mg p5p atınca çorba olduğu için ben 20-30 mg atıyordum hep. genel anektodlara bakarak şunu söyleyebilirim, fin/dut, ru, spiro kullanmayı çok istemeyen bir kişi olarak güzel bir antiandrojen olarak envanterimizde hep kalmasını umut ediyorum. düzgün malzemeleri toparlayabilirsem seti cell ile denemek isterim.

zix kullanım ilk günü https://i.hizliresim.com/GGQAJN.jpg

7ay sonuçları https://i.hizliresim.com/VB5n7y.png
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    kami hocam zix ile ilgili bilgi verebilir misin biraz, nasıl temin ediyorsun? tam olarak etki mekanizması nedir? Forumdaki zix konusunu bulamadım bir türlü

etki mekanizması eski bir çalışmada 5ar inhibesi olaral gösteriliyor, etkenleri de toz halde yurtdışından almaya çalışıyorum. ru spiro gibi etkenleri kullanmak istemediğim için geriye antiandrojen olarak zix kalıyor.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etki mekanizması eski bir çalışmada 5ar inhibesi olaral gösteriliyor, etkenleri de toz halde yurtdışından almaya çalışıyorum. ru spiro gibi etkenleri kullanmak istemediğim için geriye antiandrojen olarak zix kalıyor.
    Hocam merhaba

1 Kg. Çinko Sülfat (ZnSO4 7H2O) gittigidiyorda var bu çinko olur di mi? Hairlosstalkta uzunca bir konu var en iyi formun bu oldugunu belirtiyorlar ZnSO4 7H2O formu yani. 1 kilosu 25 26 lira falan hassas terazi ile ölçmeyi düşünüyorum. Daha sonra
    Piridoksal 5 Fosfat P-5-P Vitamin B6 da gittigidiyorda var. 100 ml 60 70 tl falan. Distile su da var gittigidiyor da Etil alkol bende zaten var bu malzemeler yeterli olur di mi?

Alıntı Alessan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba

1 Kg. Çinko Sülfat (ZnSO4 7H2O) gittigidiyorda var bu çinko olur di mi? Hairlosstalkta uzunca bir konu var en iyi formun bu oldugunu belirtiyorlar ZnSO4 7H2O formu yani. 1 kilosu 25 26 lira falan hassas terazi ile ölçmeyi düşünüyorum. Daha sonra
    Piridoksal 5 Fosfat P-5-P Vitamin B6 da gittigidiyorda var. 100 ml 60 70 tl falan. Distile su da var gittigidiyor da Etil alkol bende zaten var bu malzemeler yeterli olur di mi?
    orası size kalmış hocam insan kullanımı için satılana rastlamadım, mesuliyet kabul etmiyorum bu konuda.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orası size kalmış hocam insan kullanımı için satılana rastlamadım, mesuliyet kabul etmiyorum bu konuda.
    b6 içinde şu ürün bana güzel geldi Piridoksal 5 Fosfat P-5-P Vitamin B6 Kullanımı Günlük 10 mg (1 ml) veya önerilen miktar, tek seferde, doğrudan ağıza sıkılarak, su veya meyve suyuna karıştırılarak içilir. "Kutu içerisinde bulunan 1 ml’lik pipetin üzeri, kullanılması önerilen miktarın (3 mg, 5 mg, 10 mg, vs…) rahatlıkla ölçülebilmesi için 1’den 10’a kadar numaralandırılmıştır.” 10 mg’lık kullanımla 1 şişe 100 günlük ürün içerir.

p5P Piridoksal 5-Fosfat Vitamin B6 delta naturel markası. Böylece 70 80 mg rahatlıkla kullanılabilir çözünme vs.. derdi de olmaz.

Alıntı Alessan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b6 içinde şu ürün bana güzel geldi Piridoksal 5 Fosfat P-5-P Vitamin B6 Kullanımı Günlük 10 mg (1 ml) veya önerilen miktar, tek seferde, doğrudan ağıza sıkılarak, su veya meyve suyuna karıştırılarak içilir. "Kutu içerisinde bulunan 1 ml’lik pipetin üzeri, kullanılması önerilen miktarın (3 mg, 5 mg, 10 mg, vs…) rahatlıkla ölçülebilmesi için 1’den 10’a kadar numaralandırılmıştır.” 10 mg’lık kullanımla 1 şişe 100 günlük ürün içerir.

p5P Piridoksal 5-Fosfat Vitamin B6 delta naturel markası. Böylece 70 80 mg rahatlıkla kullanılabilir çözünme vs.. derdi de olmaz.
    evet güzel bir etken, içindeki tatlandırıcı saçı yapıl yapış yapabilir onun dışında tozdan daha iyidir. ben zixe son bir ayar çekip nemlendirici losyon olarak kullanıyorum seti advancell tedavim arasında çok iyi olacak umarım. tarifini vesaire en kısa sürede paylaşacağım tamamen doğal içerikli

Bu Konudaki Etiketler