Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 20 yaşında şakaklarda ve saç çizgisinde gerileme

ailendeki kellik durumu nedir? (dedelerin baban ve dayıların) saçlarında incelme gözükmüyo agresif dökülmende yok bi anda kel kalmazsın merak etme,tüm doktorlar zaten direk minoxil verip yolluyor genetik diyerek doktora gitmek çare değil gibi.olgunluk saç çizgisine de çoğu insan kelliğin ilk evresi diyor ki zaten norwood 2'sin şu anda ve norwood 2 kelleşmenin en pasif evresi yani 30 40 yaşına kadar bu evrede kalan insanlar çok saç çizgim sana çok benzer ve 19 yaşındayım şahsen ben beklemeyi seçtim sende bi seçim yap derim.

Yeni Üye
    Ailemde hiç kel yok dedelerimin sadece saç çizgsi 3 cm flan gerilemiştir ön çizgiyle beraber dayılarım 60 yaşında ikisi sadece şakakları geride amcamın saçı ergenlikteki gibi babamla aynı saç tipine sahibim şakaklarımın açılmasıda aynı oda 20 yaşında açılmış 45 yaşına kadar aynı kaldı 45 ten sonra şok dökülme yaşadı açıkcası yaşımın genç olması beni endişelendiriyor ve ön çizgimde hafif seyrelme var

Yeni Üye
    Kulak üstünde de seyrelmeler var nedense tahlil değerlerinde bir eksiklikde yok

Yeni Üye
    Buda tahlil sonuçlarım
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Screenshot_20200229_123236.jpg‎  

hocam sen çok kafaya takmışsın,senin yaşıtın veya senden 3 5 yaş büyük erkeklerin %50sinin saç çizgisi böyle ya da benzer tamamen düz saç çizgisini koruyan erkek sayısı çok azdır. bence kafaya takma her ay fotoğraf çek düzenli ve gerileme var mı diye bak benim tavsiyem tabi.istersen bi tedavi de uygulayabilirsin ama o giden bölüm eskisi gibi anca ekimle olur.ha diyorsan ki saçlarım çok dökülüyo kesin kel olucam zaten forumdaki tüm tedaviler dökülmeyi yavaşlatma amaçlı tamamen engelleyen yok kısacası ben saçlarımın dökülmesini yavaşlatıp izdırap çekeceğime dökülürse dökülsün diyorum sende tarafını seç

Yeni Üye
    Evet hocam haklısınız biraz evhamlı biriyim en iyisi dediğinizi yapmak

Yeni Üye
    Vitamin eksikliğinden şüpheleniyordum ama bir eksikliğim çıkmadı nedeni nedir sizce
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20200313_151544.jpg‎  

Yeni Üye
    Durumumuz aynı kulak üstlerim seyrek ve aynı yaştayız benimde şakaklar 15 yaşımda falan açılmaya başladı . Benim açıklık daha dairesel duruyor, sanırım senin saçın daha uzun olduğu için V şeklinde gözüküyor. Peki ön çizgide gerileme var mı?

benimde yanlar açılmaya başladı yaş 17

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aga değil dupa

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon