Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birde minimum 3 ay beklemek gerekiyor dokulmenin normale donmesi icin benim hormon vitamin degerlerimi kanda normale getirmeme ragmen 3 ay daha devam ettim toplam 6 ay sonunda dokulme normale inmisti bundan 2 sene once
Kesinlikle haklısınız.Bu söylediğinizi de kendime küpe edeceğim o halde.Ben de tarih attım ne kadar zaman kullanıp ne derece fayda gördüğümü de yazarım mutlaka…

Bu arada bugün farklı bir tedaviyle ilerlemeye karar verdim.Miracle losyonun bende işe yaramadığından bahsetmiştim.(Sonuç alan arkadaşlara gıpta ediyorum ) Bir süre aşağıdakileri uygulayacağım.

-Haftada 3 gün dermaroller(Benim dermarollerim 0.5 .Bu sebeple hafif hafif 3 kere yapacağım )

-Dermaroller kullanımı sonrasında kafein içerikli sprey. Burada iki alternatifim var. İki alternatif de kozmetik gibi görünüyor ancak içlerindeki özellikle kafein ve palmetto faydalı olabilir diye düşünüyorum.

1- Urban Care Saç Kökü Güçlendirici Spray-içeriğinde biotin ve kafein var .Köklere sıkılıyor.
2- Niacin & Caffeine Root Stimulator Spray Ogx. -Bunun içeriğinde ise niasin (B3 vitamini imiş),Kafein ,Alfa hidroksi asit (cildin pul pul dökülmesini engelliyor) ve dht blocker var ( Kutunun arkasında palmetto okumuştum . Sanırım saw palmetto var )

-Şampuan olarak Sebamed anti hair loss shampoo.

-Duş sonrası ısırgan +yakı+karanfil durulama suyu akabinde saç derisine küçük küçük masaj ( Birlikte bu bitkileri demleyip spray şişesine koyuyorum. 750 ml bir şişe bana 3 yıkamaya kadar yetiyor)

-Biotin+Demir+Omega 3 Takviyesi ( Bunları zaten almaya başlamıştım).

-Yeşil çay zaten yıllardır severek içiyorum. Saç çıkarsa çim kadın olurdum…

Bunları 3-4 ay devam ettireceğim arkadaşlar.Maksat minoxu erteleyebilmek. Zaten 2 aya belli olur.

Baktım yine olmadı o zaman minox +dermaroller olarak devam edeceğim.

Tavsiye ve tecrübe paylaşımınızdan memnuniyet duyarım.

Selamlar,

Bu arada miracle bende neden işe yaramadı şaşıyorum !