7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: finasteridin saçlara etkisi nasıl belli olur.

finasteridin saçlara etkisi nasıl belli olur.

finasterid kullanıpta fayda gören arkadaşlardan rica ediyorum.finasterid hangi ayda nasıl sonuç vermişti?aşama aşama yazabilirlerse memnun olurum.4,5 aydır kullanıyorum.saçlarda sıklaşma veya kalınlaşma pek yok ne kadar beklemem gerekli?

Banned
    Alıntı furk6n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasterid kullanıpta fayda gören arkadaşlardan rica ediyorum.finasterid hangi ayda nasıl sonuç vermişti?aşama aşama yazabilirlerse memnun olurum.4,5 aydır kullanıyorum.saçlarda sıklaşma veya kalınlaşma pek yok ne kadar beklemem gerekli?
    dökülmen durdumu peki

hayır devamlı dökülüyor minoxil ile 8 ay olacak finasterid ilede 4,5 tretinle azeldermde 3 ay dolacak.belirgin bir gelişme yok.
    Konu furk6n tarafından (14.11.2014 Saat 03:33 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır devamlı dökülüyor minoxil ile 8 ay olacak finasterid ilede 4,5 tretinle azeldermde 3 ay dolacak.belirgin bir gelişme yok.
    Tedavinizde miracle losyon ve pgd2 inhibitör yok sanırım bu kadar uzun süre kullanıp verim alamadığınız minox ve finastan bu etkenleri tedavinize eklemeniz durumunda sonuç almanız olağan gözüküyor.
    Konu Kazakcemil tarafından (14.11.2014 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    işin zor hocam aynı durum bende de var 9 ay kullandım bir etkisini görmedim, minox kullandım oda etkimedi , dutasterid kullanıorum su an o bile etki etmiyor,4,5 aydan sonrada öyle çok fazla bir patlama bekleme

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finanstreid propecia sene kullandım fayda saglamadı demek olmaz yuzde 70 30 larıma kadar sacımı korudum bıraktım 2 sene kel kaldım şaka degil sacım uzamıyor sacım yok tepe arka vs bitti finanstreid fayda saglamadı demek yalnıs yan etikeriline dikkat et faydası 2 3 ayda sacların artık dokulmesi azalır yuzde 70 dai,ma korursun 4 5 ay fayda gormek icin yeter ama amacın ne? sac cıkramakmı o uzun sure alır ama dokulme 4 5 ay durur durması lazım minox kullanıyosn o dokuyor olabilir finanstreid yan etkilidir ama yuzde 70 garanti sacını korursun yanına miracle losyon yada biotin yada gıdana bakarsan daha fazla yararı olur

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kullanmaya başlayalı 3-4 gün oluyor.Saç yıkarken elim saç teli ile dolmuyor diyebilirim bu konuda cabuk etkisi oluyor zaten bunun haricinde etkisini anlamak için de çok zaman lazim minimum 4-6 ay. Yan etki görenler ne zamanlarda gördü bilmiyorum ama bazı yorumlarda ilk günlerde etkilendiğini söyleyenler vardı bende henüz süre kısa olsa da bu 3-4 günde yan etki namına hiçbi belirti yok.Daha önce saw palmetto+soya fasülyesi kapsülü kullanmıştım o bile ilk günlerde yan etki denebilecek etkiler göstermişti.Yan etki görmeyeceğime inanıyorum umarim da öyle olur Bünyeme güveniyorum zira.4-6 aya etkisi olursa olumlu manada onu da hikayemde paylaşırım