Sayfa 1/5 123 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3 aylık Cell sonucu (Resimli)

Yeni Üye

3 aylık Cell sonucu (Resimli)

Merhabalar, Cell losyonun 3. Kutusundayım, tedavim yalnızca cell olarak ilerliyor, günde iki defa 1.5 ml olarak uyguluyorum

Tedavim başlamadan önce saç durumum

1.Kutu bitmeden bir hafta önce dermaroller ekledim (1 mm, 540 iğne) ve haftada bir uygulamaya çalıştım, 1. Kutunun sonunda saçım bu haldeydi

2.Kutu devam ederken, dermarolleri haftada 1 kere uygulamaya devam ettim,

ve 2. Kutunun sonunda durum boyleydi

3.Kutuya başladım ve Miracle hoca bana her gün dermaroller yapmamı önerdi, ben 2 veya 3 günde bir yapabiliyorum acıdan dolayı, şu anda 3. Kutunun yarisindayim, durum bu,

Soldaki bugün, sağdaki tedaviye başlamadan önce

Tedavime ek olarak neler ekleyebilirim, veya etki artirmak için ne yapabilirim? Açıkçası yaza kadar toparlamaya çalışıyorum saçlarımı

Yeni Üye
    Hacim artışı olmuş vertexdeki alan daralmış görünüyor. Vetex de işler çok zordur acele etmeyin ve devam edin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Antiandrojensiz olarak bu sürede iyi başka bir şey kullanmadınız doğru mu ?

Yeni Üye
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiandrojensiz olarak bu sürede iyi başka bir şey kullanmadınız doğru mu ?
    Evet, tedavim yalnızca, sabah akşam cell ve mümkün oldukça dermaroller

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Greft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacim artışı olmuş vertexdeki alan daralmış görünüyor. Vetex de işler çok zordur acele etmeyin ve devam edin.
    Size katılıyorum. Ben 8-9 aylık yoğun tedavime rağmen anca bir iki aydır vertexde biraz gelişme görebilir hale geldim.

@talepkar

Fotolar eşit ışıık koşullarında olsa çok daha sağlıklı bir gözlem yapabiliriz fakat bu şekilde bile gelişme olduğu bariz. Sabırla kullanmaya devam. Ben de senin gibi her gün dermaroller uygulaması ypamaya geçtim. 1aydır hergün yapıyorum. Umarım tedavilerimize ivme kazandırır. Cell in yanına seti veya kafein gibi bir etken ekleyebilirsin. Medobiocomplex vitamin de önerebilirim. B ve biotin, saw palmettı gibi içeriği ile diğer eksikleri varsa tmamlayacaktır.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size katılıyorum. Ben 8-9 aylık yoğun tedavime rağmen anca bir iki aydır vertexde biraz gelişme görebilir hale geldim.

@talepkar

Fotolar eşit ışıık koşullarında olsa çok daha sağlıklı bir gözlem yapabiliriz fakat bu şekilde bile gelişme olduğu bariz. Sabırla kullanmaya devam. Ben de senin gibi her gün dermaroller uygulaması ypamaya geçtim. 1aydır hergün yapıyorum. Umarım tedavilerimize ivme kazandırır. Cell in yanına seti veya kafein gibi bir etken ekleyebilirsin. Medobiocomplex vitamin de önerebilirim. B ve biotin, saw palmettı gibi içeriği ile diğer eksikleri varsa tmamlayacaktır.
    Merhaba,

https://m.n11.com/dermoskin-medobioc...E&gclsrc=aw.ds

Bahsettiğiniz ürün bu mu? Buysa, size ne gibi faydaları oldu bahseder misiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Net birşey söyleyemem bende bunları dğeiştirdi diye. Çünkü ben bu ürünü minox, seti , ru va tedavime ek olarak kullanıyorum. Kesin birşey söyleyrbilmem için, sadece ve sadece bu ürünü kullanarak 3 ay fln gözlem yapmam gerek. İçeriğindeki biotin, saw palmetto ve b vitamini türevlerinin vücuda, saç dırumuna artısı olur, eksisi olmaz.

Deneyip szin karar vermeniz gerrkli. Eğer maddi olarak size yük olmayacaksa kullanın derim. Ama örneğin sadece cell kullanabilir veya sadece bunu kullanabilirim vs gibi bir durum varsa, tabi ki cell kullanın derim. Esas etkenler daha efektif olur diye düşünüyorum. Vitamin vs takviyeleri sadece destek tedaviler olabilir bence.

Yeni Üye
    3. Kutu cell bitti, sizce gelişme var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gayet iyi. Teller iyi kalınlaşmış gördüğm kadarıyla.

Naçizane bir önerim de, yakın çekim fotoların yanısıra biraz daha geriden boynun omuzlarını alabilecek bir açıdan da fotolarını çek bence. Çünkü daha uzaktan genel olarak durumu karşılaştırabilmek için gerekli bu.

Yeni Üye
    GÜNCELLEME

4. Kutu Cell bitti, tedavim yalnızca dermaroller+Cell

Işık altında çekildi

(Görseller yüksek boyutlu olduğu için biraz geç yüklenebilir)

Sayfa 1/5 123 ... SonSon