Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: 3 aylık Cell sonucu (Resimli)

Yeni Üye
    Merhabalar, Yaklasık 16 Temmuzdan beri herhangi bir tedavi uygulamıyorum saçı öylesine kendine bırakmıştım, güncel durumu bu, cell kullanıldığı zaman saçı yıkamadan dışarıya çıkamıyorsunuz, özellikle de uzun saçı, uzun saçta kullanılabilecek tedavi önerilerinizi, veya herhangi bir öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim, fotograflarda saclar yeni yikandigi icin biraz dolgun gozukuyor, biraz daha açıklık var gorundugunden, tabi tarama yonu vs ile de alakali

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba tedavinizi bırakmayın bence gelişim yakalamışken

SaçımınDoktoru Üyesi
    orası çok zor bir bölge.ekim bile tutmayabiliyor.zirvenin beslenmesi zor olduğundan.minoxla kullandığının kombinasyonu nasıl bilmiom ama gunde bir kere çok az minox kullanabilisin .sahsi gorusum değişiklik yapar.

cell Kullandığın süre boyunca saçlarinda hiç bir gerileme olmamiş , saçların çok canlanmiş ve kalın görünüyorlar

Yeni Üye
    Merhaba cell kadınlarda da etkili midir nerden alabilirim 25 yasındayım feci dökülmem var

Arkadaşlar miracle hocaya mesaj gönderimiyorum cellange losyonu temin etmek istiyorum yada daha etkili ve yan etkisi az olan losyo varsa miracle hoca görüyorsa ulaşırsa çok sevinirim

Yeni Üye
    2.5 yıl aradan sonra saçımın durumunu göstermek istiyorum, tedavi devamlılığının önemi anlaşılır diye düşünüyorum, illaki bu konuyu hatırlayanlar olacaktır, geçtiğimiz yıl 1-2 ay seti kullandım sonrasında onu da bıraktım güncel olarak saçım böyle, önerilere açığım.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345