4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Masaj ve baş ağrısı?

Yeni Üye

Masaj ve baş ağrısı?

Selam beyler.. Scalp verteks ve üst bölgelere masaj yaptıktan sonra baş ağrısı başlıyor bende bu normal midir masajla baş ağrısı alakası olabilir mi? Migrenim var benim yoksa masaj yaptığım zamana mı denk geldi acaba?? Her zamn olmuyor bi kaç defa aynı günde başladı ağrı..?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana da öyle olmuştu sonra sinüzit olduğu ortaya çıktı, en iyisi doktora görünmek
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bana olmuyor
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Masajla alakası yok sanırım..
    Bu arada derideki sertlik gitti elastikiyet geri geldi bayağı.. Faydası olacağını düşünüyorum masajın..