6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saçlarım düzeldi ama...

Yeni Üye

Saçlarım düzeldi ama...

Herkese merhaba şöyle bir konu açmıştım ben https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=5604
    Sarms kullandığımdan bahsetmiştim sentetik hormon ilacı bunu kullandıktan 3 ay sonra saçlarım berbat durumdaydı linkte fotoğrafları var ama şuan tamamen düzeldi . Ama aklımda bir şüphe var ben saçlarım çok kötü olduğundan itibaren minoxile ve medabiotine başlamıştım , 3 ay oldu kullanılı minoxili.hormon ilacını keseli de 5. Ayım falan şuan saçlarım çok iyi durumda %90 düzeldi tamamen ama benim sorum acaba minoxilden mi bu hale geldi yoksa vucut kendini toparladığı için mi düzeliyor , minoxil 3 ayda bu kadar etki eder mi. Bırakırsam gidicek şüphesi var sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Ailede saçı seyrek insan bile yok.

Minoxidil kullanım sıklığı nasıldı geçen sürede ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    İlk bir ay düzensiz kullandım , 2 aydır 5 fıs sabah akşam , 2 3 gün maks atlamışımdır

Yeni Üye
    İlk bir ay biraz düzensiz diğer iki ay sabah akşam 5 fıs.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dozu günde 1 e düşür bu şekilde 2 ay kullan eğer dökülme anormal şekilde şiddetlenmezse tamamen bırak

Alıntı Ank1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bir ay düzensiz kullandım , 2 aydır 5 fıs sabah akşam , 2 3 gün maks atlamışımdır
    Ana etkeniniz minoxidil olmasın setipiprrant, peptid antiandrojen olacaksa ru58841 spiro gibi etkenleri kullanış minoxidili daha kontrollü kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .