Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Avodart Kullanımı ve Spor

Avodart Kullanımı ve Spor

selam arkadaşlar saçım için avodart kullanmaya başladım bir kaç ay geçti şuanlık gün aşırı kullanıyorum.Saçlardaki ilerleme tatmin ediyordu lakin göğüs uçlarının biraz genişlediğini fark ettim.Muhtemelen avodart DHT yi engellerken testoyu arttıyor artan testoyu dengelemek için vucüt östrojen salgılıyor.(Benim tahminim avodart kullanırken cinsel isteksizlikte fazla artan östrojenden kaynaklı). Peki bu durumu dengelemek için östrojen baskılıyıcı ilaçlar alsam vücuduma çok zarar vermiş olabilirmiyim. Alkol kullanan bir insanım karaciğerimde sıkıntı olurmu ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bahsettiğin olaya jinekomasti deniyor. Onu kullan, bunu engellemek için şunu kullan. Bu işin sonu yok. Saç durumunu bilmiyorum ama önce yanetkisiz veya daha az yanetkili etkenler işe başlamalıydın. Avordart kullanmak, hem de oral olarak, Paşabahçe mağazasına fil sokmak gibi olmuş tabiri caizse.

Yeni Üye
    Abi kendine niye bu kadar kotuluk yapiyosun

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    setipiprant denediniz mi hormonal etkileşimi olmayan bir etken güvenli sınırlar içinde tedavi uygulamanızı öneririm.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    östrojen baskılayıcı ilaçların da tromboz gibi yan etkisi olabiliyormuş.bunun için de kan sulandırıcı ilaçlar kullananlar var.bunun sonucunda kısa sürede karaciğer de batmalar başlar..

oral avodart tahmin ettiğiniz kadar kötü birşey olduğunu zannetmiyorum 3 günde 1 veya 2 günde 1 alınırsa normale göre birazcık libido düşüklüğü yapıyor sadece. Yabancılar bunu yıllarca kullanıyor. Eğer saçlarınızı geri istiyorsanız bazı negatif etkileri tabiki olacak.

hafta içi hergün oral avodart kullanıyorum. yanında cipralex ve abilify ve 1 litre kadar etil alkolden yapılma içki de tükettim. karaciğerde bir şey yoktu. son iki aydır alkolü bırakıp spora ağırlık verdim. günde 180 gr protein alıyorum. bol bol tavuk, lor, yumurta ve protein tozu kullanıyorum. tekrardan baktırıp yazarım buraya sonuçları.

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jinekomasti'nin çözümü var 3 sene androcur 1 yıldırda diane35 kullanıyorum jinekomasti dışında hiçbir sıkıntım yok.. Saçlarım geri geldi dökülme bitti.. Tabi kişiden kişiye farklılık gösterebilir..

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jinekomasti'nin çözümü var 3 sene androcur 1 yıldırda diane35 kullanıyorum jinekomasti dışında hiçbir sıkıntım yok.. Saçlarım geri geldi dökülme bitti.. Tabi kişiden kişiye farklılık gösterebilir..
    hocam androcur bildiğim kadarıyla en güçlü antiandrojen ve testosteronu da engelliyor. dht serum t ve diğer değerlerinize baktınız mı
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    sperm üretimi,libido, vücut kılları ne durumda?Ayrıca östrojen aldıgınız için kadınsılık(feminization) oluşmadı mı ?

Sayfa 1/2 12 SonSon