Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Avodart Kullanımı ve Spor

saçların ne durumda peki ve jinekomasti oluştumu ?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar saçım için avodart kullanmaya başladım bir kaç ay geçti şuanlık gün aşırı kullanıyorum.Saçlardaki ilerleme tatmin ediyordu lakin göğüs uçlarının biraz genişlediğini fark ettim.Muhtemelen avodart DHT yi engellerken testoyu arttıyor artan testoyu dengelemek için vucüt östrojen salgılıyor.(Benim tahminim avodart kullanırken cinsel isteksizlikte fazla artan östrojenden kaynaklı). Peki bu durumu dengelemek için östrojen baskılıyıcı ilaçlar alsam vücuduma çok zarar vermiş olabilirmiyim. Alkol kullanan bir insanım karaciğerimde sıkıntı olurmu ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    çinko bakır ve dolayısıyla östrojeni boşaltıyor bildiğim kadarıyla, ya da ilaç vb. var alabileceğiniz. ama evet başka bir tedavi iyi olurmuş
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Antiandrojenleri kullandığınız süreçte tüm vücudunuzda hafif bir hissizlik hissettiniz mi ?

Alıntı mustafa9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiandrojenleri kullandığınız süreçte tüm vücudunuzda hafif bir hissizlik hissettiniz mi ?
    yok aksine koronadan dolayı vitamin takviyeleri almaya başladım gayet zinde hissediyorum.

Dostum deli cesareti mi desem ne desem kararsız kaldım.Biz burada kafamıza ketoral krem sürmeden önce bile 40 kere düşünürken siz avodart oral kullanıyorsunuz.Bravoo vallahi..Umarım hiç yan etki görmezsiniz..

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum deli cesareti mi desem ne desem kararsız kaldım.Biz burada kafamıza ketoral krem sürmeden önce bile 40 kere düşünürken siz avodart oral kullanıyorsunuz.Bravoo vallahi..Umarım hiç yan etki görmezsiniz..
    kel kalmak çok daha büyük bir sorun eğer risk almazsan kazanamazsın kafanda 2-3 tel çıkarmak için 10 farklı şey sürersin ben sorunu kaynağında çözme taraftarıyım

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kel kalmak çok daha büyük bir sorun
    hocam buraya katılmıyorum. umarım kimse yan etkiler ve saç arasında seçim yapmak zorunda kalmaz ama böyle bir zorunluluk durumunda hangi tarafın ağır bastığı bana çok bariz geliyor.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12