Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Avodart Kullanımı ve Spor

Yeni Üye
    saçların ne durumda peki ve jinekomasti oluştumu ?

SaçımınDoktoru Üyesi kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar saçım için avodart kullanmaya başladım bir kaç ay geçti şuanlık gün aşırı kullanıyorum.Saçlardaki ilerleme tatmin ediyordu lakin göğüs uçlarının biraz genişlediğini fark ettim.Muhtemelen avodart DHT yi engellerken testoyu arttıyor artan testoyu dengelemek için vucüt östrojen salgılıyor.(Benim tahminim avodart kullanırken cinsel isteksizlikte fazla artan östrojenden kaynaklı). Peki bu durumu dengelemek için östrojen baskılıyıcı ilaçlar alsam vücuduma çok zarar vermiş olabilirmiyim. Alkol kullanan bir insanım karaciğerimde sıkıntı olurmu ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    çinko bakır ve dolayısıyla östrojeni boşaltıyor bildiğim kadarıyla, ya da ilaç vb. var alabileceğiniz. ama evet başka bir tedavi iyi olurmuş
    setipiprant, advancell, topikal hint yağı+dmso, zix, vitamin d3, bütçem olmadığında setirizin vb. kontrollü

belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12