4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: evde lipozomal losyon yapmak

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evde lipozomal losyon yapmak

https://m.youtube.com/watch?v=b3lazZRyW9c

ocak, lesitin, etil alkol ve istenilen etken madde ile yapılabilir. videodaki adam c vitamini için yapmış örnek olarak attım belki birimizin işine yarar
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Kami bilgiler için teşekküler .
    Bende aynı etkenleri kullanıp vit c yerine dutasteride kullanmayı düşünüyorum.
    Galibe Dutasteride losyonda verim alınamadı mı forumu o kadar karıştırdım ama bir başarı hikayesi göremedim yani gözüme çarpmadı,hep kullananlar min+dut şeklinde ya da oral.
    Dutasteride losyon ile 4 aylık sonuç ben çok beğendim,açıklamasında Konsantrasyon% 1 ve Lipozomal olarak tanımlamış.

Forum üstadları ne düşünür böyle bir sonucun inandırıcılığı var mıdır ?
    https://www.hairlosstalk.com/interac...teride.127898/
    Doğal ve ömür boyu kullanabileceğim bir tedavi

D3
    Egcg Extract
    Yeşil çay
    Konazol
    Yeşil çay losyon

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kadersiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galibe Dutasteride losyonda verim alınamadı mı forumu o kadar karıştırdım ama bir başarı hikayesi göremedim yani gözüme çarpmadı,hep kullananlar min+dut şeklinde ya da oral.
    Dutasteride losyon ile 4 aylık sonuç ben çok beğendim,açıklamasında Konsantrasyon% 1 ve Lipozomal olarak tanımlamış.

finasteridden başlasaydınız dutasterid daha ağırdır, bu arada forumda topikal fin ben de çok görmedim neden dut tercih edildi acaba
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kadersiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortada bi dökülme yok ki, çözüm olsun. Saçma sapan bir post. Arkadaşlar o kadarcık bir açılma var (ki hiç bir bok da olmaması daha muhtmel, ilk foto çok flu) ve, benim saçlarım dökülüyor aga, erkek tipi dökülme diyeniniz varsa, rencide ederim, ona göre.

Kafanızı böyle lüzumsuz paylaşımlarla bulandırmayın.