3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: mıracle hocam piyasada dolaşan mavi serumla ılgılı

Yeni Üye

mıracle hocam piyasada dolaşan mavi serumla ılgılı

degerli üstadlar şimdi bıldıgıniz uzere sosyal medyada mavı serum dıye ılaç cok yaygın..
    tabı sahtesi gerçegi şusu busu çok fazla...ama şuda bir gerçek ki gerçektende çıkartanlarda var bende şahit oldum... şuda bir gerçek çokan saç sonra tekrar dökülğüyor... ben aradım konuştum tüpüne 200 tl diyor bende tamam sacımız belli bir mıktar cıktı peki biliyorum ki bu tekrar dökülecek dedğimde bana bilir diyor... ve şunuda söylüyor bazı kişilerde dökülmüyor diyor bunu bizde anlamıyoruz diyor....
    ama kardeşlerim şu bir gerçek ki gerçekten ciddi bir şaç cıkartıyor... hani benim şöyle bir fikrim var affınıza sığınarak... bu ürünlerden 1 veya2 tane alınıp mıracle hocamız bu işi bilenimiz içindeki maddeler incelenip daha fazla geliştirilemezmi...nacizhane düşüncem bu benim

Arkadaşlar minoxidil içerirler genel olarak bunun yanında finasterid östrojen gibi çok tehlikeli dozlarda etkenlerde konabiliyor bunun nesini merak ediyorsunuz Bu tiplere aga nedir diye sorun açılımını bilmezler reseptör diyin küfür zannederler türkçe konuşamayan sınırda minox kaçırıp ppg ye boca eden tipler...

Diyeceksiniz ki nasıl bazısı saç çıkarıyor e minoxidil içeriyor ondan, daha önce tedavi bilmeyen ilk kullanıcı da sürünce e sıfır km scalp iyi tepki veriyor normal bu kişiler böyle bir ilacn olduğundan bihaberler zira bu konuda kaç kişi doktora gidiyor ?? Hele araştırmayan bilmeyen kesim...

Renk ucuz çözücü mavi ispirtodan proscar mavisi ve gıda boyasına kadar geniş yelpazeden kaynaklanıyor...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tiplere aga nedir diye sorun açılımını bilmezler reseptör diyin küfür zannederler
    camsil satanları da var bunların abi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.