2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: La Roche Posay Eau Thermale Water 150gr

Yeni Üye

La Roche Posay Eau Thermale Water 150gr

Merhaba,

Bu ürün içerisinde topikal etki yapacak selenyum bulunmakta, yani aslında aklıma gelen bir seyi üstatlara sormak istedim, selenyum saça etkisi malum ayrıca birde ekzama sedef gibi hastalıklara iyi gelen bir madde dolayısıyla seboreik dermatit gibi ürünlere ve saça iyi bir uyarıcı.

Sizce bu veya kendi yapacağımız topikal selenyum etkeni tedaviye eklenebilir mi?

Selenyum saç için uygun ve faydalı bir etken olsa da bu tür kozmetik ürünler malesef fiyat/fayda açısından beklenin çok uzağındadırlar, bu nedenle multivitamin olarak oral destek hem daha maliyetsiz hemde daha faydalı olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .