9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Aspir yagiyla anti androjen

Yeni Üye

Aspir yagiyla anti androjen

Yapilan calisma sonucu aspir yagi karsilastirilan bitkilerin icinden en guclu 5ar inhibitoru secilmis

Bu da linki; https://www.researchgate.net/profile...-treatment.pdf

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de çok aradım bulamadım
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Internette var aslinda birsuru zade vital iyi bi marka diyolar ama bilmiyorum deneme sansim olmadi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Internette var aslinda birsuru zade vital iyi bi marka diyolar ama bilmiyorum deneme sansim olmadi
    haklısınız varmış, muhtemelen başka bir şeyle karıştırdım. bir ara ekstratlarına çok bakıyordum da
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Yemin ederim dun bu yagi surdum sacima ve dokulme 2/3 azaldi diyebilirim ben banyodayken dokulmez sadece tararken cok dokulur bugun banyo sonrasi taradim ve sadece 10 tel geldi mutlaka bu yagi denemelisiniz birde pirinc kepegi yagi ayrica sandal agaci esansiyla da banyo sonrasi gozenekler acikken destekleyecegim gelismeleri yazarim bakalim sac cikisi saglayacakmi

Aspir yağı kullanırken dikkatli olun. Genelde hızlı yağ yakmak için kullanılıyor fakat bu çalışmaya göre karaciğer yetmezliğine sebep olmuş. Tabiiki burada doz önemli.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubme...afflower%20oil
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

Yeni Üye
    Ama bu calismada supplement olarak alinmis haftada 2 kere 1 tatli kasigi kadar scalp a surmenin bir zarari olmaz bence ayrica bu yag hem tip1 hemde tip2 yi inhibe ediyomus dutas gibi bunuda ek bilgi olarak soyliyim

Yeni Üye
    Bi de akut hepatiti olanlarda devedikeni bile yetmezlik yapiyor yani hepatit onemli