9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Minox+Dutas Karışımına Treti krem eklemek!!

Minox+Dutas Karışımına Treti krem eklemek!!

Arkadaşlar merhaba. Tretin kremi diplere sürmek zor olduğu için özellikle uzun saçta, yarım kalan minox+dutas karışımına bir miktar sıkarak çalkaladım. güzel kıvamı oldu. Saç derimin daha fazla yandığını hissediyorum. Bilen arkadaşlara soruyorum sizce bu şekilde kullanım nasıl olur?

Çok iyi olur birde ketoral ekle daha da isabetli olur ben yapıyorum. Pratiklik her zaman iyidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim min+dut (20 dut) karışımıma ketoral + azelderm krem eklemeyi düşünüyorum...Oran olarak ne kadar eklemeliyim,,,ketoral+ azelderm mi,,yoksa ketoral+tretin mi eklemeliyim,,oranı fazla kaçırırsak döker mi,,

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim min+dut (20 dut) karışımıma ketoral + azelderm krem eklemeyi düşünüyorum...Oran olarak ne kadar eklemeliyim,,,ketoral+ azelderm mi,,yoksa ketoral+tretin mi eklemeliyim,,oranı fazla kaçırırsak döker mi,,
    4 diş macunu sıkımı keto yaroso kadar tretin ekleyebilirsin keto yu artırabilir sin
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eywallah hocam,,birde tretin yerine azelik asit kullanan bazı arkadaşlar dökülme yaptığını söylemişti,,böyle bir risk var mıdır acaba..?? Azelderm yerine tretin mi kullanmak daha doğru olur..!!!

Azaldermide ekleyebilirsin bu dökülmenin geçici olduğunu düşünüyorum bende yapmadı ayrıca

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eywallah hocam,,birde tretin yerine azelik asit kullanan bazı arkadaşlar dökülme yaptığını söylemişti,,böyle bir risk var mıdır acaba..?? Azelderm yerine tretin mi kullanmak daha doğru olur..!!!
    Dökülmenin geçici olduğunu ben de düşünüyorum,sade minox içine katarak da kullandım,şimdi de saça sürerek kullanıyorum keto ve azel kremleri,dökülme yapmadı bende,bence o dökülme denen olay azeldermin saçlı deride yenileme yapmasından kaynaklanıyor evet saçlı deriye uygulamak biraz zor oluyor,bazen tepeye uygularken tam tutturamıyorsun saçın üzerine denk geliyor,bunun için en iyisi minox içine karıştırmak ama bizim dut oranları çok yüksek (20 adet)o yüzden ben şimdilik saça masaj yoluyla yedirmeye devam edecem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülmenin geçici olduğunu ben de düşünüyorum,sade minox içine katarak da kullandım,şimdi de saça sürerek kullanıyorum keto ve azel kremleri,dökülme yapmadı bende,bence o dökülme denen olay azeldermin saçlı deride yenileme yapmasından kaynaklanıyor evet saçlı deriye uygulamak biraz zor oluyor,bazen tepeye uygularken tam tutturamıyorsun saçın üzerine denk geliyor,bunun için en iyisi minox içine karıştırmak ama bizim dut oranları çok yüksek (20 adet)o yüzden ben şimdilik saça masaj yoluyla yedirmeye devam edecem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ancak şöyle bir durumda var tretin sabahları sürülmesi uygun değil diye biliyorum. Güneş ışığı zarar veriyor cilde.