Sonuçlar: Zix losyonu kullanım sürecinizde nasıl bir deneyim yaşadınız?

Katılımcı sayısı
12. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Saç çıkışı yaşadım

1 8.33%
  • Saç dökülmem durdu

1 8.33%
  • Saç dökülmem yavaşladı

4 33.33%
  • Olumlu veya olumsuz bir etkisini göremedim

3 25.00%
  • Saç dökülmemi daha kötü yaptı, hızlandırdı

0 0%
  • Deneyimimi aktaracak kadar uzun süre/sıklıkta kullanamadım

3 25.00%
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Zix Anketi

Hybrid View

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question Zix Anketi

merhaba arkadaşlar, bildiğiniz zix konusunu açmam üzerinden aylar geçti, forum için veri oluşsun diye böyle bir anket oluşturmak istedim. şu an kullanılan formül hakkında biraz şüpheler mevcut yine de bu hali kolay ulaşılabilir olduğu için forumda yeni üyeleri bilgilendirmek adına güzel bir çalışma olur diye düşündüm. anketteki seçeneklerden size uygun olanı işaretleyip zix formülünüz ile şimdiye kadar yaşadığınız deneyimleri aktarırsanız güzel şeffaf bir konu oluşturabilir ve böylece ileride kullanmak isteyenlere yardımcı olabiliriz. ben de 1 ay sonrasında şimdilik aklımda oluşmuş düşüncelerimi aktaracağım şu an başka bir formül deniyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Üye
    Benim yavaşladı ancak. Sarımsak+Soğan kürüne başladıktan sonra dökülmeler devam ediyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yavaşladığını bırakınca anladım , onun dışında çıkış yaşamadım %100 durdu demek yalan olur ama seyrelme sürecini yavaşladığını hissettim
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavaşladığını bırakınca anladım , onun dışında çıkış yaşamadım %100 durdu demek yalan olur ama seyrelme sürecini yavaşladığını hissettim
    hangi formülü kullandın saçımcık?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi formülü kullandın saçımcık?
    İlk başta zinco , benexol , şimdi çinko medicago yapıyorum 1 kapsül zinco 2 kapsül meidcago 20 ml 10 gün kullanıyorum , asprin ekleyeceğim birde sanirim dostum ayrıca süzme kağıdı alıp süzecem çok pötürcük kalıyo naneyağı koyunca üste çıkıyo hpesi
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

45 ml distile su, 15 ml Aloe Veralı acil durum spreyine (kedi çizikleri, saçta sivilce, ciltte tahrişte işe yarıyor, içinde alkol var, hazırda elimde vardı) 0.5 mg Msm ve 0.5 mg Çinko Sülfatı (kimya firmasından) karıştırıp bir tane Bemiks ampül katarak kullandım. Tortu çok az kaldı. Daha sonra suyu kaynatıp çok az soğutup önce Msm'yi çözüp daha da soğuduğunda Çinko Sülfatı katarak denediğimde tortu da olmadı. 7 günde bir yeniledim. 5 ampül bitirdim. Dökülme azaldı, saç telleri biraz kalınlaştı, hacimlendi. Derinin rahatladığını ve yumuşadığını da hissettim. Kaşıntı kalmadı. Sabah ve akşam sprey şişesiyle tepe bölgesini ıslatacak kadar öğle saatleri de bir iki fıs sonrasında masaj yaparak kullandım. Fakat Bemiks'in kokusundan kaynaklı sürekliliğini sağlayamadım. Nane yağı da kokuya karşı işe yaramadı. Şimdi suyu karanfil ve lavanta ile kaynatarak denemeyi düşünüyorum.

ayrıca bize çinkonun emilimini artıran bir şey gerek, yeterli scalp konsantrasyonunda güzel etki alabiliriz, tabi ki diğer tedavilerimiz ile beraber

arkadaşlar 20 ml’ye 2,5 kapsül medicago ideal oluyor hesaplandığında ben şu an öyle deniyorum. bir de alkolde diğer p5pler gibi sarı renk vermiyor aradım telefonda renklendirici yok diye dediler ama renklendiricisiz başka marka p5p koyan arkadaşların losyon sarı. yani orada bir sıkıntı olabilir, çinkonun da heptahidrat formu daha etkiliymiş deniyor, o da tek grizinc isimli takviyede var ama içeriği değişmişe benziyor. bu arada kafein kesinlikle çinkonun emilimini engelliyor deride, ne zaman çıkarsam durum daha çok stabilleşiyor. kafeini ayrı olarak içme suyunda çözüp sakallara sürem de boşa gitmesin bari

arkadaşlar kullananlar kaç ay kullandıkları, formülü ve nihali sonucu yazarsa gelecekteki arkadaşlar için güzel bir bilgi olur, lütfen dökülme geçmişinizi önceki tedaviler vb. gibi durumlarınızdan da bahsedin ki benzer durumda olan arkadaşlat biraz fikir edinebilsin. ilginiz için teşeklür ederim güzel bir veri sağlamış olduk umarım yardımı dokunacağı kişiler olur.