Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
70 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Bu Kafa Sizce Tedavimle Kapanır mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de eklemeyi unutmuşum kafein ve minox sinerjik etki verebilir. ben olsam kafeinli advancell+minox içinde seti kullanırdım
    Kami hocam mesajıma bakar mısınız

son durumunuz nedir

Yeni Üye
    Hocam minoksil gerçekten işe yaradımı dökülmeyi durdurdu mu bende başlamak istiyorum yardımcı olursan mutlu olur saygılar abim..

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba ,

tedavime miracle üstadımızdan temin ettiğim setiyi de kattım. seti+min kullanmaya başlayalı daha bir ay olmadı sanırım. seti+min 2-3 ay kullanıp foto paylaşmayı düşünüyorum.
    onun dışında tedavime aynı şekilde devam ediyorum. Biraz daha gelişme olduğunu düşünüyorum. Ama tepemde hiç saç yoktu o kısım yavaş yavaş doluyor. tepe noktası belki az kapanacak
    ya da kapanması için 2-3 sene aynı tedaviyi uygulamam gerekecek. her şeye rağmen bu kadar açıklık bence iyi kapandı.

@Burak18 , d vitamini + omega3 + min + dermaroller bu şekilde dökülme durdu. min tek başınamı durdurdu yoksa bu kombinasyonla mı durdu ondan emin değilim pek
    * Minoxil (sabah akşam 5 er fıs)
    * Q10 Koenzim ( her gün bir kapsül )
    * Dermaroller ( 0.50mm iki günde bir )
    * D Vitamini ( her gün )
    * Omega 3 ( her sabah 1 tane )
    * Biotin ( her gün 10.000 mcg )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mckare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,

tedavime miracle üstadımızdan temin ettiğim setiyi de kattım. seti+min kullanmaya başlayalı daha bir ay olmadı sanırım. seti+min 2-3 ay kullanıp foto paylaşmayı düşünüyorum.
    onun dışında tedavime aynı şekilde devam ediyorum. Biraz daha gelişme olduğunu düşünüyorum. Ama tepemde hiç saç yoktu o kısım yavaş yavaş doluyor. tepe noktası belki az kapanacak
    ya da kapanması için 2-3 sene aynı tedaviyi uygulamam gerekecek. her şeye rağmen bu kadar açıklık bence iyi kapandı.

@Burak18 , d vitamini + omega3 + min + dermaroller bu şekilde dökülme durdu. min tek başınamı durdurdu yoksa bu kombinasyonla mı durdu ondan emin değilim pek
    Vertex , yani taç bölgesi denen yer, en zor gelişme sağlanan yer deniyor gördüğüm kadarıyla. Saç ekiminde bile, kafanın diğer bölgelerine nazaran daha az kökün tutunabildiği söylenir. Anlayacağınız en çetrefilli bölge, ama ön tarafınızdaki gelişme simanızı olumlu anlamda çok değiştirmiştir.

Benim de aynı şekilde, vertex çok geriden geliyor. Tepe bölgesi 4 puan ilerlediyse örneğin, tepe 1 puanlık ilerlemiştir belki. Biraz daha sabır. Yeterki teker ilerliyor olsun yeter.

Seti nin kuvvetli bir etken olduğu söyleniyor. Ben 12-13 ay kadar kullandım. Son 6-7 ayı da minoksidil ile birlikte. Bu süreçte saçlarımın gerilemediğini çok rahat söyleyebilirim. Fakat seti tek başına ilerleme sağlayamadı bende. Ana olanı tutması bile büyük iş. Sizde daha iyi çalışır umarım.

İkinci bir tavsiye olarak da , belki araya bir yere, cell losyon sıkıştıralirsiniz. Ben alerjim sebebiyle uzun süre kullanamadım fakat forumdaki denemelerden gördüğüm kadarıyla etkili, ve de yanetkisi olmayan bir etken. Forumda gelişme gören arkadaşlarımız da var. Forumdaki konyu incelerseniz, hak vereceğinizi düşünüyorum. Eğer imkanınız var ise deneyebilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.

Yeni Üye
    Son durumu merak edenler için en başında - tedavinin ortasında - son durum olacak şekilde aşağıda foto paylaşıyorum

https://hizliresim.com/8ABV2B

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vertex , yani taç bölgesi denen yer, en zor gelişme sağlanan yer deniyor gördüğüm kadarıyla. Saç ekiminde bile, kafanın diğer bölgelerine nazaran daha az kökün tutunabildiği söylenir. Anlayacağınız en çetrefilli bölge, ama ön tarafınızdaki gelişme simanızı olumlu anlamda çok değiştirmiştir.

Benim de aynı şekilde, vertex çok geriden geliyor. Tepe bölgesi 4 puan ilerlediyse örneğin, tepe 1 puanlık ilerlemiştir belki. Biraz daha sabır. Yeterki teker ilerliyor olsun yeter.

Seti nin kuvvetli bir etken olduğu söyleniyor. Ben 12-13 ay kadar kullandım. Son 6-7 ayı da minoksidil ile birlikte. Bu süreçte saçlarımın gerilemediğini çok rahat söyleyebilirim. Fakat seti tek başına ilerleme sağlayamadı bende. Ana olanı tutması bile büyük iş. Sizde daha iyi çalışır umarım.

İkinci bir tavsiye olarak da , belki araya bir yere, cell losyon sıkıştıralirsiniz. Ben alerjim sebebiyle uzun süre kullanamadım fakat forumdaki denemelerden gördüğüm kadarıyla etkili, ve de yanetkisi olmayan bir etken. Forumda gelişme gören arkadaşlarımız da var. Forumdaki konyu incelerseniz, hak vereceğinizi düşünüyorum. Eğer imkanınız var ise deneyebilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.
    yani o kadar çok etken var ki. bakalım şimdilik min+set şeklinde 3-4 ay denemeyi düşünüyorum. duruma göre ya devam ederim ya da başka bir etken maddeyi denerim. ama genel olarak bu zamana kadar minoxilden memnunum.
    * D Vitamini ( her gün )

Yeni Üye
    herkese merhaba son durumla ilgili eski ve şuan ki fotoları paylaşıyorum

https://i.hizliresim.com/2IVWJ8.jpg

https://i.hizliresim.com/YEGVG7.jpg

tepe biraz geç kapanıyor ama yine de memnunum

https://i.hizliresim.com/K7fg6e.jpg
    * D Vitamini ( her gün )

Yeni Üye
    Bayağı ilerleme var başkan 👍

Valla minox kullanmaya karar verdim bu sonuçlardan sonra. Benim dökülme 3 senedir başladı tepede. şuan belli olmuyor ama saçımı dikmeye çalıştığımda o tepe bölgesi dikilmiyor yana yatıyor anladığım oradaki saçlar zayıflamaya ve dökülmeye başladı.minoxilin sonradan şok dökülme felan yapar mı acaba

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon