Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
70 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bu Kafa Sizce Tedavimle Kapanır mı ?

Yeni Üye
    Alıntı Nuke931 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mantıklı olarak şöyle bişi yapsak şimdi dökülen saç derisi zayıf oluo peki o saç derisine sürekli baskı yapsak biyoloji dersinden öğrendigimiz vücudun basınca maruz kalan bölgelerinde deri kalınlasıp güçlenir dikkat ederseniz ayak eller başımızın yanları arka tarafı uyurken baskı olusuo oraya ve deri kalınlasıp guclenıo sacımızın tepe bölgesindeki deriyi bir şekilde kalınlastırıp güçlendirirsek bence saçlar geri gelir bu arada saç masajında 1. ay doldu saçlarım kalınlasıp güçlendi seyrek olan yerler kapanmaya basladı, 😊 hala saç dökülmesi dusta 1-2 tel sürekli saçımla oynadıgımı dusunursek normal bence
    Masaj işi önemli hakkaten. Bende bir süredir yapıyorum verteks taş gibiydi şuan ciddi anlamda yumuşadı. Losyon sürerken falan normalde hissetmiyodum şuan hissediliyo.. Masaj öncesi seyrek olan saç derisi masj sonrası ısınıyor dolaşım hissediliyo. Devam edecm bir süre daha duruma göre...
    Saç dökülmesine belki artısı olmaz ama syrekleşen açılması olanlar denemeli diye düşünüyorum

Yeni Üye
    Minoxili ilk defami kullandiniz ? Daha oncede kullanmis miydiniz ?

Yeni Üye
    İlk defa düzenli kullanıyorum. Yani 3. şişenin sonlarındayım ve bu 3 şişeyi aksatmadan yukarıdaki takviyelerle düzenli kullanıyorum
    * Minoxil (sabah akşam 5 er fıs)
    * Q10 Koenzim ( her gün bir kapsül )
    * Dermaroller ( 0.50mm iki günde bir )
    * D Vitamini ( her gün )
    * Omega 3 ( her sabah 1 tane )
    * Biotin ( her gün 10.000 mcg )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Selam kardeşim geçmiş olsun. Tedavin gayet güzel bence ve naçizane 1 2 tavsiyem olacak. Dermaroller 2-2.5 mm arasında kullanman daha iyi olur. Omega 3 ün işe yaraması için günlük aldığın takviyede epa+dha oranı 600-700 civarı olması gerekiyor. Kolay gelsin.

Yeni Üye
    1mm zor dayanıyorum. Cidden inanılmaz acı veriyor. Omega 3 te aynen dediğiniz oranda 620 .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Roller acı verir dermastamp yada dermapen kullanabilirsin daha az acı veriyor, ayarlı olanları var istediğin ölçüyü kullanabiliyorsun. 1mm falan sinek ısırığı gibi geliyor. Omega 3 markasını özelden atarmısın ben düzgün bişey bulamamıştım zamanında güzel bişeyse bende kullanayım.

https://www.hairlosstalk.com/interac...ummary.121072/
    Bu konuya bakmanı tavsiye ederim minox ve iğneleme ile alınan sonuçlar. Özellikle chen adlı kullanıcın profiline gir son resimlerine bak aklındaki soruların cevabını bulabilirsin.

Yeni Üye
    Evet dermapenlere baktım ben de. Şu anda şehir değiştirdim taşınma ve diğer masraflar derken harcamalarıma dikkat etmem noktaya geldim. Biraz toparlayınca ortalama bir dermapen almayı düşünüyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Yeni Üye
    Merhaba,

Minoxilde 3 kutu bitirdim. 4. Kutuya başladım. Saçımdaki son durum resimdeki gibi. Bu zamana kadar herhangi bir yan etki yaşamadım. İmzamdaki ürünleri düzenli kullanıyorum hala.

https://i.hizliresim.com/kMVQ6r.jpg

Yeni Üye
    Minoxta deneyimli arkadaşlar bir sorum var size ,
    Şimdi başımın üstünde ve tepesinde inanılmaz derece küçük küçük saçlar çıkıyor. Siyah formdalar ama minikler. Köklerden o minik siyah saçların çıkışı büyüteçle net görünüyor. Bu saçlar normal diğer saçlarım gibi uzar mı? Dediğim gibi çıkanlar sarı formda tüy değiller

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel sonuç almışsınız tebrik ederim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon