Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
70 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bu Kafa Sizce Tedavimle Kapanır mı ?

Yeni Üye
    Kami teşekkür ederim daha iyisi olabilir mi acaba merak ediyorum. Bu kadar açıklığı olup o açıklığı kapatabilen kişi örneği var mı?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk postunuzdaki tedaviye ek koymadıysanız prostaglandin veya steroid olmayan androjen blokeri kontrollü ekleyebilirsiniz minox çok stabil uzun ömürlü bir tedavi değil diye biliyorum.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden kapanmasın hocam isterseniz özelden yazın durumunuza göre elimden geldiği kadar güvenli etkenler çerçevesinde yardımcı olmaya çalışayım anlatırım nasıl işe yarıyor vb. arkadaşlar zaten yardımcı oluyor ama şimdiye kadar okuduğum öğrendiklerimi bir özet geçerim size
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Kami bey mesaj kutunuz dolu sanırım silebilirseniz size mesaj atacağım.
    * Minoxil (sabah akşam 5 er fıs)
    * Q10 Koenzim ( her gün bir kapsül )
    * Dermaroller ( 0.50mm iki günde bir )
    * D Vitamini ( her gün )
    * Omega 3 ( her sabah 1 tane )
    * Biotin ( her gün 10.000 mcg )

Yeni Üye
    arkadaşlar merhaba ;

saçlarımdaki gelişmeyi arttırmak için bir sorum var. 60ml minoxile finas atmayı düşünüyorum. bir kutu minoxile kaç adet finas tableti atmam gerekiyor? bilgisi olan var mı?
    minoxili bir ay normal bir ay minox+finas topikal şekilde kullanacağım. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    * D Vitamini ( her gün )

Yeni Üye
    Arkadaşlar yukarıdaki sorularıma ek olarak güncel fotoğrafımı paylaşıyorum. Son durum aşağıdaki gibi

https://i.hizliresim.com/va0jm6.jpg

Yeni Üye
    selamlar abi tedavin çok hoşuma gitti minoxil biotin ve dermarolleri hali hazırda kullanıyorum diğerlerini ek olarak eklemeye düşünüyorum d vitamini(ölçü) kabak çekirdeği ve omega 3 ü hangi markalardan kullanıyorsun özelden ve yasak değilse(link) buradan yazabilirsen çok sevinirim abi hayırlı geceler

Yeni Üye
    Alıntı omer012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar abi tedavin çok hoşuma gitti minoxil biotin ve dermarolleri hali hazırda kullanıyorum diğerlerini ek olarak eklemeye düşünüyorum d vitamini(ölçü) kabak çekirdeği ve omega 3 ü hangi markalardan kullanıyorsun özelden ve yasak değilse(link) buradan yazabilirsen çok sevinirim abi hayırlı geceler
    merhaba dostum. yasak mı bilemiyorum ama özel mesaj olarak attım.
    * D Vitamini ( her gün )

Yeni Üye
    Alıntı mckare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba dostum. yasak mı bilemiyorum ama özel mesaj olarak attım.
    hocam q10 için bilgiyi vermiştiniz ama banada markaları atabilirmisiniz bende sizin yöntemi denemek istiyorum omega 3 deki oran olayını anlamadım

Yeni Üye
    Alıntı Krep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam q10 için bilgiyi vermiştiniz ama banada markaları atabilirmisiniz bende sizin yöntemi denemek istiyorum omega 3 deki oran olayını anlamadım
    yani Omega 3 teki EPA/DHA oranının 3/2 ve katları olması gerekiyor. Özelden kullandığım markayı atmıştım o markada oran bahsettiğim şekilde.
    * D Vitamini ( her gün )

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon