Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hair growth factor + diye yeni bi ilaç çıkmış

Yeni Üye

Hair growth factor + diye yeni bi ilaç çıkmış

Arkadaşlar bugün internette minoxidil fiyatlarına bakmak için girdim. Bu ilacı buldum yeni çıkmış heralde hair pharma firması yapmış. Anladığım kadarıyla topikal minox+finas karışımını yapmış ama yan etki falan yok diyolar. Ben öyle anladım tecrübeli arkadaşlar içeriğine bi bakarsa daha iyi anlar eminim linki bırakıyorum
    http://www.hgf.com.tr/hgf-den-ne-beklenmeli/

Faydalı olabilir ama finas beni yan etkilerden dolayı korkutuyor

Yeni Üye
    İçeriğinde finas yok dht baskılama işini saw palmetto bitkisiyle yapıyor

Yeni Üye
    Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faydalı olabilir ama finas beni yan etkilerden dolayı korkutuyor
    İşte benim merak ettiğim topikal olduğu için yan etki yok yazıyor. Acaba grrçekten yokmu yoksa kocaman bi yalanmı anlamadım şuan bu ürünü

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada olay finasteridin yaptığı iş kendisi değil, saw palmetto da aynı işi yapıyor. olumllu tarafı gücünün düşük olması ve belki doğal olmasından kaynaklı daha iyi tolere edilebilmesi.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Hair pharma şaşırtmadı. Yine bomboş bir ürün çıkarmışlar. Bunlara kalsa procapil le % 90 oranında AGA yı bitirmişlerdi. Bir de ismini growth factör koymuşlar ama içerisinde tek bir tane büyüme faktörü ve ya büyüme faktörlerini çoğaltan bir etken görmedim. Saw palmetto yıllardır konuşuluyor AGA için zayıf bir etken tek başına işe yaramaz, siz evde bu üründen daha etkili losyon yapabilirsiniz.
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hair pharma şaşırtmadı. Yine bomboş bir ürün çıkarmışlar. Bunlara kalsa procapil le % 90 oranında AGA yı bitirmişlerdi. Bir de ismini growth factör koymuşlar ama içerisinde tek bir tane büyüme faktörü ve ya büyüme faktörlerini çoğaltan bir etken görmedim. Saw palmetto yıllardır konuşuluyor AGA için zayıf bir etken tek başına işe yaramaz, siz evde bu üründen daha etkili losyon yapabilirsiniz.
    iş dozajda bitiyor aslında, lipogaine/revivogen gibi ürünler kısmen başarılı tabi evde her etkeni kendiniz ayarlama özgürlüğüne sahipsiniz bol keseden koymak iyidir ben de cellagance'a ek güzel bir losyon düşünüyorum yurt dışından bazı takviyeler alabilirsem.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bende bi araştırdım. Çok boş ürün yapmışlar dht yi bitkisel yolla baskılamayı düşünmek saçmalık ötesi zaten, bide içindekiler %0.6 oranında finasteride eşit demişler bence imkanı yok çünkü 0.5 mg finasteride bile %60 dht blokluyo bitkisel bi ürünün bunu yapması imkansız. Yani bencede bomboş, çöp bi ürün

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    xpecianın topikal olanı gibi bence işe yarar ama yeni çıkış sağlamaz diye düşünüyorum.

https://journals.sagepub.com/doi/pdf...63201202500435

ben yeşil çay falan da tüketiyorum günde en az 3 fincan, 4 senedir böyle yapıyorum. saw palmetto da yavaşlatıyordur elbet. ama sırf bitki diye güvenli gözüyle bakmak yanlış nasıl etki ettiği mühim olan.

Sayfa 1/2 12 SonSon