Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: kırkland internette nereden güvenilir alınır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sanberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok atmadım satıyorum hocam
    Ne kadara satıyorsunuz ? Sag minoxidile geçiş yapmadan deneyebilirim.

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadara satıyorsunuz ? Sag minoxidile geçiş yapmadan deneyebilirim.
    300 tl , sadece bir şişesi az birşey kullanıldı toplam 6 şişe var yani 6 aylık olarak geçiyor.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava aldıysa, içeriğindeki alkol uçucu malum, buharlaşıp sıvı miktarı azalmıştır muhtemelen. Ama içeriğindeki etken miktarı azalmış mıdır bilemiyorum. Başka arkadaşlar da bi yorumlasınlar.
    HOCAM iyice kaşıntı ve kepek yapmaya başladı bu sıvı formu ne yapmalıyım bırakıp yine köpüğe mi geçeyim yoksa bir çaresi var mı bu durumun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı REGHULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HOCAM iyice kaşıntı ve kepek yapmaya başladı bu sıvı formu ne yapmalıyım bırakıp yine köpüğe mi geçeyim yoksa bir çaresi var mı bu durumun
    Dostum köpük formu alma imkanın varsa , onu kullanman daha iyi olur tabi. Sen de biliyorsun zaten, kaşıntıyı hissetmeye bailamışsın. Bir diğer alternatif ise saf minox alıp, kendi losyonunu hazırlaman. Çözücü +taşıyıcı ( alkol/ kolonya + gliserin/dmso) şeklinde hazırlayabilirsin.

Uzun süreli kullanmadığım için garanti veremem ama forumda normal minoxdan bir farkı olmadığı söyleniyyrdu. Miracle admine bi mesaj atıp sorabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaresi yol ppg oldukca allerji olacak
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kısa bi bilgi vereyim; Köpük formunda kaşıntı vb olma ihtimali çok çok düşüktür şahsım adına ppg ye aşırı duyarlı bi insan olmama rağmen köpük formunda sıkıntı çekmedim.. Ayrıca köpüğün sahtesi var(rogaine foam) ama kirklandın olacağını sanmıyorum rogaine gibi yaygın değil... 8 yıl minox kullanıp bırakmış biri olarak foamı tavsiye ederim
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısa bi bilgi vereyim; Köpük formunda kaşıntı vb olma ihtimali çok çok düşüktür şahsım adına ppg ye aşırı duyarlı bi insan olmama rağmen köpük formunda sıkıntı çekmedim.. Ayrıca köpüğün sahtesi var(rogaine foam) ama kirklandın olacağını sanmıyorum rogaine gibi yaygın değil... 8 yıl minox kullanıp bırakmış biri olarak foamı tavsiye ederim
    HOCAm kirkland köpük sadece vitaministe diye bir sitede satiliyor sizce güvenli midir
    rogaine hepsiburada 2mstore ve bakım shopta var bunlar sahte olabilir mi nasıl anlaycağiz

bende satıyorum 4 tane kirkland minoxil ilgilenenler mesaj atabilir

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345