Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Bu saç kurtarılabilir mi ?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu finasterid kafasından kurtulalım biraz, testosterona hassas olan bireylerde durumu çok zor geriye döndürebilecek hasar bırakıyor 3 kuruş fazla verin gidin antagonist kullanın kafanız rahat olsun.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    hocam özel mesaj kutun dolmuş sanırım. buradan yazayım belki başka okuyucu arkadaşlara da yardımın olur tabii cevap vermek istersen:
    imzanızda seti cell zix yazmışsınız tedavi yöntemi olarak. ayrıca saf kafein falan deniliyor ki bunu hiç anlamadım. bunları tam olarak nasıl edinebiliyoruz miracle üstad mı hazırlıyor biz mi ? ayrıca minoxil kullanıyorum sizce bunlara göre minox çok yetersiz mi kalır. yaşım 22 şakaklar iyice geriye gidiyor hızla. bunda minoxa 3 ay ara vermem etkili olmuş olabilir. bana ne önerebilirsin hocam. mesaj biraz karışık olduysa kusura bakma, kafam cidden çok karışık bu konuda.
    son olarak biotin hapı/ sarımsak yutmak ve insülin iğnesi hakkındaki yorumların nelerdir.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xperia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam özel mesaj kutun dolmuş sanırım. buradan yazayım belki başka okuyucu arkadaşlara da yardımın olur tabii cevap vermek istersen:
    imzanızda seti cell zix yazmışsınız tedavi yöntemi olarak. ayrıca saf kafein falan deniliyor ki bunu hiç anlamadım. bunları tam olarak nasıl edinebiliyoruz miracle üstad mı hazırlıyor biz mi ? ayrıca minoxil kullanıyorum sizce bunlara göre minox çok yetersiz mi kalır. yaşım 22 şakaklar iyice geriye gidiyor hızla. bunda minoxa 3 ay ara vermem etkili olmuş olabilir. bana ne önerebilirsin hocam. mesaj biraz karışık olduysa kusura bakma, kafam cidden çok karışık bu konuda.
    son olarak biotin hapı/ sarımsak yutmak ve insülin iğnesi hakkındaki yorumların nelerdir.
    saf kafein bildiğiniz kafein ama oranları kalitesi vb. diğer kafein losyonlardan çok daha iyidir miracle üstaddan rica ederseniz temin için yardımcı oluyor sağolsun, minox çok geride kalır evet, biotin ben eksikliğiniz yoksa fayda edeceğini sanmam ki biotin eksikliği çok nadirdir, sarımsak sağlık için iyi kullanabilirsiniz mani olan bir durum yoksa. insülin iğnesi denemedim.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler