Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bu saç kurtarılabilir mi ?

https://i.hizliresim.com/DOZ7yo.jpg
    Sanırım bu sefer yüklemeyi başardım..Dediğim gibi saçımın en güncel hali bu.yardımınızı bekliyorum arkadaşlar,şimdiden teşekkürler.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurtarılır de sağlam bit tedavi lazım, imzanızdakiler ile gerilersiniz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Ben de gerileyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden sizlerden yardım istiyorum..Zix losyon'a başlamayı düşünüyorum ama ilerleme sağlar mi sizce?(Bir de malzemeleri temin edeceğim güvenilir bir adres verirmisiniz?).Bunun haricinde hair forte sprey'e başlamayı düşünüyorum.(Tavsiye edermisiniz?Yan etkisi olmadığı için).Başka ne tavsiye edersiniz?Minoxil 'de döngü olayı var diyorlar,bu yüzden uzak durmak istiyorum ve yan etkilerinden dolayı..Aynı zamanda fitness sporu yapıyorum.Bu da sanırım testosteron hormonlarını artırıyor ve bu yüzden dökülmeyi hızlandırabilir diye düşünüyorum.

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de gerileyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden sizlerden yardım istiyorum..Zix losyon'a başlamayı düşünüyorum ama ilerleme sağlar mi sizce?(Bir de malzemeleri temin edeceğim güvenilir bir adres verirmisiniz?).Bunun haricinde hair forte sprey'e başlamayı düşünüyorum.(Tavsiye edermisiniz?Yan etkisi olmadığı için).Başka ne tavsiye edersiniz?Minoxil 'de döngü olayı var diyorlar,bu yüzden uzak durmak istiyorum ve yan etkilerinden dolayı..Aynı zamanda fitness sporu yapıyorum.Bu da sanırım testosteron hormonlarını artırıyor ve bu yüzden dökülmeyi hızlandırabilir diye düşünüyorum.
    Hairforte etkisiz bir üründür tamamen ticaridir hairforte ürünlerine verilen para ve zaman kayıptır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etki etmez üstad benim dökülmem yeni ona rağmen cellagance başlayacağım, cell seti ru şaşma derim hatta kombin yap
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hairforte etkisiz bir üründür tamamen ticaridir hairforte ürünlerine verilen para ve zaman kayıptır.
    Peki içeriğinde procapil bulunan başka tarz ürünleri tavsiye edermisiniz miracle hocam?Ya da yan etki olayını yaşamadan başka ne tür birşey önerebilirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kusura bakma kurtarılmaz geçici kendini avutacağın bişeyler bulursun zamanla bi işe yaramadığını görür sonra bu duruma alışırsın he birde şöyle yap iyi gelir şunu kullan saç çıkar diyen arkadaşlara öncesi ve sonrası resimler iste onda işe yaramış mı bizzat gör öle kullan şu anda piyasadaki ilaçlar etkisiz gündemi takip et bu konu üzerine çalışan şirketler var belki o zaman çözümü bulunur

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://i.hizliresim.com/DOZ7yo.jpg
    Sanırım bu sefer yüklemeyi başardım..Dediğim gibi saçımın en güncel hali bu.yardımınızı bekliyorum arkadaşlar,şimdiden teşekkürler.
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma kurtarılmaz geçici kendini avutacağın bişeyler bulursun zamanla bi işe yaramadığını görür sonra bu duruma alışırsın he birde şöyle yap iyi gelir şunu kullan saç çıkar diyen arkadaşlara öncesi ve sonrası resimler iste onda işe yaramış mı bizzat gör öle kullan şu anda piyasadaki ilaçlar etkisiz gündemi takip et bu konu üzerine çalışan şirketler var belki o zaman çözümü bulunur
    Burada kendimden önrnek vermiştim, bir yıldan fazla olan süreci paylaşmaya çalışıyorum.
    https://www.sacimindoktoru.com/showt...ll=1#post82841

İnsanların moralini bozmasına izin verme. Sen elinden gelen çabayı göster, gerisi kısmet. Ben senden çok çok daha kötü durumdayım ama inat ettim savaşıyorum. Savaşmaktan başka bir çarem yok.

Seti, cell, kafein, ru gibi etkenler arasından uygun gördüklerinle kendine bir tedavi planı yap. Dökülmen pgd2 kaynaklı ise seti, pge desteği için cell veya kafein ile kombinlenebilir. Eğer androjenler kaynaklıysa, ru veya topikal antiandrojenler ve cell kafein ile kombinleyebilirsin. Topikal antiandrojenleri tavsiye etmiyorum yanetki riskinden dolayı. Ru da bir antiandrojendir fakat mekanizması biraz daha farklı ve yanetki açısından biraz daha güvenli denebilir. En azından ben yanetki görmedim ru ile. Yeterli büyüme sağlayamıyorsan çok az minox da başlayabilirsin. Ufak dozajlar ile.

şu an sabah akşam seti+ru+minox, akşamları ilaveten keto+azel krem de kullanıyorum. Düzenli iğneleme ve medobiocomplex kullanımı da var. Ketoral şampuan ise haftada 1 gibi. Setinin dökülmemei çok çok azalttığını düşünüyorum. (hmeen hemen 14 ayın 13 ayında düzenli kullandım diyebilirim) Gelişmeyi ise minox ile sağladım. (cell losyon bende çok alerji yapıyor, kullanamıyorum)

Tedavinde düzen ve en az 5-6 ay kullanım şart etki edip etmediğini görmek için. Ben ilk 6 ay boşa kürek çekmiştim. Sonrasnda minox ve top. antiandrojnlerle 3 ayda epeyce toparladım. Son 3-4 aydır top. antiandrojenler yerine ru ya geçiş yaptım. Ufak da olsa ilerleme devam ediyor. Umarım gerileme yaşamadan devam eder bu.

Diğer tavsiyem ise, haftada 1 iğneleme. (bundaki tavsiyem için öncelik sırası insülin iğnesi, dermastamp, dermaroller şeklinde)
    Maddi imkanına bağlı olarak medobiocomplex-e (erkek) de b vitaminleri, biotin vs. desteği verecektir.
    Çok seyrek, açık alanlar için ketoral+azelderm krem kullanabilirsin. (evet uygulaması, kullanımı losyonlara göre epeyce zahmetli)
    Saç durumunu gözlemlemek için haftalık olarak fotolarını çek, çeşitli açılardan, düzgün ışık alan bir ortamda. Hep aynı yerde foto çekil. Zamanla durumunu gözleme şansın olsun.

Sadece Yağla, masajla zaman kaybetme.

Umarım güzel gelişme ve stabilite sağlarsın.

Başarılar diliyorum.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etki etmez üstad benim dökülmem yeni ona rağmen cellagance başlayacağım, cell seti ru şaşma derim hatta kombin yap
    KAmi senin dediğin bu kombine para mı dayanır

Setipiprant'ı kullanıp da yan etki yaşayan var mı peki?Ya da cellagane'yi ?Bunları nasıl ve nereden temin edebiliriz?Hazırlanması ve uygulanmasını yazabilirmisiniz?

NOT:Bu arada sizlere bir tavsiyede de ben bulunayım..Dermaroller kullananlar için,kesinlikle saç için dermaroller almayın,dermastamp alın.Eliniz de var ise de damga şeklinde kullanın.Yuvarlayarak uyguladığınız zaman mevcut saçları kopartıyor.İlla yuvarlayarak kullanacaksanız da saçınızı kısa tutunuz.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler