4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: losyon hazırlanısı yardım

Question losyon hazırlanısı yardım

- vitamin b3 Niyasin 10gr toz suda çözünüyor
    - vitamin b5 Panthenol 10ml sıvı suda çözünüyor
    - vitamin e Alfa Tokaferol 10ml sıvı yağda çözünüyor
    - nane yağı 10ml sıvı (nane yagının laboratuvar ortamında minden daha guclu oldugu soyleniyor dogrulugundan emin degilim)
    - keratin 10ml sıvı
    - çinko sülfat 10gr toz suda çözünüyor
    - msm (organik sülfür) 10gr toz yogurda karıstırıp yenilebiliyormus :d (antioksidan, inflamasyonu ve oksidatif stresi yüksek oranda azalttıgı soyleniyor)

yaşım 20, gramajları urunun kendisi, destek olarak besleyicilik açısından bunları alıp losyon halinde kullanmayı dusunurum. procapil losyondan umdugumu bulamadım ve min dongu sorunuyla ugrasmak istemiyorum, miracle de fazla hormonal.

dht ve anti iltihap olarak dun aksam azalderm+ketoral+acnelyse karıstırdım bir kabın icerisine, kulak temizleme cubuguyla rahatlıkla tum saca surebiliyorum ama dun 1 bugun 2 kafa derim baya kepeklendi acnelyse oranını azaltmayı dusunuyorum. bu uygulamayı tekrar gozden geciricem biraz sorunlu gibi ve nasıl bir geri donus olabilir bilmiyorum. duruma gore sadece sakaklarda kullanmaya devam edebilriim.

oral fin kullanıyorum. günlük yeşil çay, melisa çayı ve omega 3 balık yagı da kullanıyorum ama onlar daha cok anksiyeteye karsı.

arkadaslar soruma gelirsek kafam cok karıstı destek olarak bu lsoyonu kullanmak ne kadar isime yarayabilir? ve bu urunleri ne icerisinde cozmeliyim? etil alkollu kolonya olur mu? ya da saf lavanta suyu? koruyucu olarak ne gerekir? propilen glikol? asitlik düzenleyici gerekli mi? veya hiç uğraşmadan urban care kafein iceren 200ml lik sac tonigi var onun icine bosaltsam?

oranlar nasıl olmalı hangisinden ne kadar koymalıyım? hepsini bocalayasım var veya gramlı olanların yarısını ama cozunmeme durumu sıkıntılı olur.

yardım bekliyorum sağlıcakla kalın.

Finans kullanıyorsan gerek yok losyon hazırlamaya, finans zaten direk hormonlarınla oynuyor, en tehlikelisi ama en etkilisi, 3 ay dan sonra finanstan verim almaya başlarsın.

2 ay oldu kullanmaya baslayali ama saca hic bir olumlu etki goremedim umudumde yok acikcasi. Surekli sabah ereksiyonu oluyorum bir de. İlaca bagimli kalmak da istemiyorum. Umutsuzum srtik

Sac diplerimde agri sizi da oluyor dokulen sacin kokunde kepek gibi bir sey de var enflasyon sanirim