Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
77 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Androjen reseptorlerini geri donusumsuz baskilama

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ütopik dozajda yapılmıştır çalışma, yoksa çocuğa oral verilmesi bildiğiniz kimyasal kastrasyon olurdu. tam hatırlamıyorum ama vivodaydı sanırım bu da çok ilginç
    Bende diyorumki oral olarak verilse de emilim cok dusuk diskiyla %90 i atiliyor zaten prospektusunu attim ilacin

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay dht veya ar inhibesi ile alakalı değil, öyle olsa her fin kullanan herkes sırma saçlı olurdu, prostat konusunda da keza oyle, aşağıda çalışma bırakıyorum dht nin prostatla alakali olmadığını tartışmanın içinde çalışma linkleri var.

https://raypeatforum.com/community/t...4/#post-466992

dht nin sac dokulmesi ile alakası bence yok, fin demeyin, stereoidal inhibitör, herkeste işe yaramıyor, stereoid olmayan örnek göstermezsiniz, ru demeyin, calismalari tamamlanmadi, belki ondan da fiyasko çıkacak, ar enziminin vücutta sayısız bioaktivitesi ve faydası vardır, baskiladiginiz takdirde vücudun anında vereceği tepkiyi tahmin bile edemezsiniz, 2 kapsul alip hayati kararan adamlar var, ar enzimiyle şaka olmayacağını düşünüyorum, topikal yaw bisey olmaz demeyin, kafa derisi oldukça damarsaldır, mutlaka merkezi dolasima katılır, aşağıda korku filmleri ile ilgili güzel bir site var, (Ar downregulation)

https://forum.propeciahelp.com/
    işin içinde kesinlikle androjenlerin payı çok büyük, raypeatforumda herkes tersini söyler haidut bile kel. ru58841 işe yarıyor eyvallah ama patenti düşeli 20-30 sene vardır merck pazara girdiği için çekildiler bu yüzden data eksiği var yoksa 99% lab onaylı üreticiler mevcut. ru bu vakitten sonra piyasaya kesinlike çıkmaz buna eminim, cb0301 varken kimse uğraşmaz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

arkadaşlar pgd2 dht ne hedef varsa güvenli oranlarda vurmak lazım, çoğu tedavimiz de bu yönde zaten. ben cell ile kombin bir losyon düşünüyorum içeriği netleşmedi, 2 ayrı losyon + cell gibi bir fikir var kafamda gerektiğinde de seti ile döngülemeyi planlıyorum. cb0301den önce androjen antagonisti kullanmaya çekiniyorum açıkçası.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Olay dht veya ar inhibesi ile alakalı değil, öyle olsa her fin kullanan herkes sırma saçlı olurdu, prostat konusunda da keza oyle, aşağıda çalışma bırakıyorum dht nin prostatla alakali olmadığını tartışmanın içinde çalışma linkleri var.

dht nin sac dokulmesi ile alakası bence yok, fin demeyin, stereoidal inhibitör, herkeste işe yaramıyor, stereoid olmayan örnek göstermezsiniz, ru demeyin, calismalari tamamlanmadi, belki ondan da fiyasko çıkacak, ar enziminin vücutta sayısız bioaktivitesi ve faydası vardır, baskiladiginiz takdirde vücudun anında vereceği tepkiyi tahmin bile edemezsiniz, 2 kapsul alip hayati kararan adamlar var, ar enzimiyle şaka olmayacağını düşünüyorum, topikal yaw bisey olmaz demeyin, kafa derisi oldukça damarsaldır, mutlaka merkezi dolasima katılır, aşağıda korku filmleri ile ilgili güzel bir site var, (Ar downregulation)

Ben anlatamadim galiba ya bu ilaci cocuklarda kullaniyor diyorum vucuttan hemen atiliyor prospektuste diyorum %90 i oral yoldan cikan bi ilaci topikal kullaninca ne kadar etki yapabilir arkadaslar bu cinsiyet degistirme ilaci degil bagirsak kurdu ilaci herkeste etkili olur veya olmaz deneyerek gorebiliriz

Ru ile ilgili hicbir bilgim yok arastirmadim ben hep hafif yan etkenli tedavilerden yanayim ya da bitkisel fin e gelince her ilac herkeste yarayacak diye bisey yoktur misal parol alirsin agrin dinmez apranax alirsin aninda keser bunyeye genetige ve sorunun ana kaynagina bakmak lazim kiminin testosu yuksektir kiminin dhea si kiminin androjen reseptor duyarliligi kiminin AGA + vitamin eksikligi vs vs bunlar cogaltilabilir sorunun ana kaynagi dht yanliz alakasi yok diyemeyiz

Yeni Üye

Ben anlatamadim galiba ya bu ilaci cocuklarda kullaniyor diyorum vucuttan hemen atiliyor prospektuste diyorum %90 i oral yoldan cikan bi ilaci topikal kullaninca ne kadar etki yapabilir arkadaslar bu cinsiyet degistirme ilaci degil bagirsak kurdu ilaci herkeste etkili olur veya olmaz deneyerek gorebiliriz

Ru ile ilgili hicbir bilgim yok arastirmadim ben hep hafif yan etkenli tedavilerden yanayim ya da bitkisel fin e gelince her ilac herkeste yarayacak diye bisey yoktur misal parol alirsin agrin dinmez apranax alirsin aninda keser bunyeye genetige ve sorunun ana kaynagina bakmak lazim kiminin testosu yuksektir kiminin dhea si kiminin androjen reseptor duyarliligi kiminin AGA + vitamin eksikligi vs vs bunlar cogaltilabilir sorunun ana kaynagi dht yanliz alakasi yok diyemeyiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral kullanim icin bisey diyemem kararsiz kaldim topikal baslamak daha mantikli gibi testo yuksekse ozellikle
    hocam ben topikal ile uğraşmıyorum,direk oral alırım ancak dozaj hakkında bilgi verebilirseniz ona göre başlayıp deneyeyim bir,ayrıca topikal başlamak ile testo yüksekliği arasında ne gibi bir ilişki var o kısmı anlamadım

Arkadaşlar ilacın üstünde parazit ilacı yazması bir şeyi değiştirmiyor sonuçta diğer etkisi ortada androjen reseptörü yokediyor bu reseptörün nerelerde olduğunu tekrar belirtmeye gerek yok sanırım... Unutmayın minoxidil tansiyon için, ketokonazol mantar, spreteron asetat doğum kontrol ilacı, finasterid prostat için üretildi ancak çoğu antiandrojen ya da üretim amaçlarının dışında etkileri var. Kılkurdu vb için bir kaç gün kullandırılan ilacın cinsel yanetkileri üzerine büyük bir çalışma olmaması da çok normal ki olsaydı kosa süreye rağmen özellikle çocuklarda ergenlik sonrası cinsek aktivitelerinin nasıl etkilendiği asla bileneöeyecektir...
    Konu Miracle tarafından (24.12.2019 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

peki bu reseptörler kullanım sonrası metabolitler vb. tamamen atıldığında tekrar vücut tarafından üretilmiyor mu?

https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=456
    olayı caluxa benzer sanırsam, bizden folikül graftlarını alıp bu tür maddelerle vitroda kalıcı reseptör bozup geri ekemezler mi ki? böylece yan etki olayı kalmax ilaç bünyeye girmez izole halde işini halleder diye düşündüm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dht stres altinda uretilmez sahip oldugunuz genler testosteron uretiminin ne kadarinin 5ar enzimiyle dhea(dht) donusecegini belirler stresle alakasi yok yani hatta fin ve dut bu donusumu baskilar bunun sonucunda uretilen testo aromataza kayar ve jinekomasti vucut killarinin olusumunun durmasi yasanir
    Sadece topikal olarak scalpta geri donusumsuz baskilamanin herhangi bi zarari varmi??
    Bilimsel bir kanit sunabilirmisin demissin madem oyle hepimiz bilimsel bir kanitiz cunku hepimizde ya asiri dht ya da asiri duyarlilik var tek sorun bu (AGA icin konusuyorum)
    Fikir sundum sadece yan etki bakimindan arastirilmali tabiki ama sonucta hadim ilaci degil cocuklarda kullaniyor bunu
    AR enzimini devreye sokan ostrojen degildir unutmayin Testosteron 2 seye donusebilir ya ostrojen ya da DHT ne kadar donusecegi ve ne kadar etkileneceginiz genetik kodlamaniza bagli
    senin anlama sıkıntın veya okuma problemin var herhalde, dht stres altında üretilir diye birşey yaziyor mu benim yazımda, ne yazmışım iyi oku! dht stres altında daha fazla salınım yapar, comperative bir cümle, yani daha fazla üretilir, yani 100x ise 110x 120x kapiş, ar enzimini devreye sokan ostrojen yazmış mıyım? onu da oku, ben kendi yazdıklarımdan görmedim, bak şunu yazmışım stres altında vücuttan daha fazla aromataz aktivitesi olur, çok fazla stres (cort) altında olan kişilerin estrogen dominance yapıya sahip olması görülür, vücut fazla ostrojeni kontrol etmek için daha fazla dht(ar enziminden) salgilayabilir, dht ostrojen antagonistidir, hatta etki bakımından uzun süre proviron(ar agonisti) kullananlarda ostrojen seviyesi azalır, eklem problemleri başlayabilir, yani stres sebep dht sonuç demeye getirdim (onlarca sebepten belki bir tanesi) , bilmiyom yaşın kac ama bana hormon bilgisi anlatma, topiginden ayri konuşuyorum, topiginle ilgili konuşmak gerekirse miracle üstada herhangi bir ekleme ihtiyaç duymadan katılıyorum,

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon