9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 1 saatte cilt yağlanması ve saç dökülmesi

Yeni Üye

1 saatte cilt yağlanması ve saç dökülmesi

Arkadaşlar yüzüm son 2 aydır aşırı yağlanmaya başladı. 6 önce 20 günlük bir fin tecrübem olmuştu, 20 gün kullanıp bıraktıktan sonra böyle yağlanma olmuştu, geçti sonra ama 2 aydır durduk yere yine coştu yağlanma. Saçım zaten dökülüyor da yüz yağlanmasını halletsem fin kullanacağım tekrar. Açıkçası losyonlarla uğraşabilecek,düzen sağlayacak bir disipline sahip biri değilim.

Bu yüz yağlanması hayat kalitemi dibe çekti, sürekli pis hissediyorum kendimi. Kükürt saubunu, kil maskeler başka jeller vs. ne yapsam fayda etmedi. Haftada 1 defa alnımda kocaman bir sivilce çıkar mutlaka.

Yıkadıktan 1 saat sonra burnum vıcık vıcık. Karaciğerle ilgili bir sorun olabilir mi? En son fini bıraktıktan sonra hormonlara baktırmıştım herşey normaldi.

Alıntı Gregor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yüzüm son 2 aydır aşırı yağlanmaya başladı. 6 önce 20 günlük bir fin tecrübem olmuştu, 20 gün kullanıp bıraktıktan sonra böyle yağlanma olmuştu, geçti sonra ama 2 aydır durduk yere yine coştu yağlanma. Saçım zaten dökülüyor da yüz yağlanmasını halletsem fin kullanacağım tekrar. Açıkçası losyonlarla uğraşabilecek,düzen sağlayacak bir disipline sahip biri değilim.

Bu yüz yağlanması hayat kalitemi dibe çekti, sürekli pis hissediyorum kendimi. Kükürt saubunu, kil maskeler başka jeller vs. ne yapsam fayda etmedi. Haftada 1 defa alnımda kocaman bir sivilce çıkar mutlaka.

Yıkadıktan 1 saat sonra burnum vıcık vıcık. Karaciğerle ilgili bir sorun olabilir mi? En son fini bıraktıktan sonra hormonlara baktırmıştım herşey normaldi.
    Fitnessla uğraşıyor musun?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 19Yearso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fitnessla uğraşıyor musun?
    Ben uğraşıyorum bende de yağlanma var. Fin kullanmadım neden olabilir?

Bence saç yağlanması kafa derisinin kan dolasımından mahrum kalmasından oluo benım sacım yıkadıktan 3 saat sonra yağlanıodu şimdi 3 günde zor yağlanıo oda sacıma surekli dokundugumdan basının ıkı yanından yukarı dogru bastırarak kafa derini hem rahatlatıon hemde kan dolasımını hızlandırıyon bu sayede tam beslenen saçlı deride dokulme yağlanma gidio saçlar kalınlasıp gürleşio

Yeni Üye
    Şekeri ve mastürbasyonu bırak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Nuke931 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence saç yağlanması kafa derisinin kan dolasımından mahrum kalmasından oluo benım sacım yıkadıktan 3 saat sonra yağlanıodu şimdi 3 günde zor yağlanıo oda sacıma surekli dokundugumdan basının ıkı yanından yukarı dogru bastırarak kafa derini hem rahatlatıon hemde kan dolasımını hızlandırıyon bu sayede tam beslenen saçlı deride dokulme yağlanma gidio saçlar kalınlasıp gürleşio
    Nasıl uyguluyorsun? Tarif eder misin ve günde kaç dk?

Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben uğraşıyorum bende de yağlanma var. Fin kullanmadım neden olabilir?
    Protein tozu kullanıyorsanız eğer büyük ihtimal en büyük sebeplerden birisi budur.

Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl uyguluyorsun? Tarif eder misin ve günde kaç dk?
    Yazdığım gibi saçlarım çok yağlanıodu ama sende işe yararmı bilmiyorum burda amaç saç gözeneklerini açmak hava almasını sağlamak sacın basının iki yanından yukarı dogru bas tepe kısmına dokunma ama hiç tepedeki saç derisini sıkıstır yani

Yeni Üye
    Alıntı slaryer5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şekeri ve mastürbasyonu bırak
    Dostum sekere ekmek makarna meyve dahil mi