Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar içeri önemli

Arkadaşlar içeri önemli

Yaklaşık 2 senedir saçlarım dokuluodu tepe kısmo ve seboreik dermatit vardı sacımda doktora gidiosun yuzune bakmadan muayene etmeden yazıo mınox bilmem ne bunu kullan bilmem ne kadar zaman sonra gel kullandım bi b.. Ka yaramıo ustune kımyasal oldugu ıcın zarar bile verdi arkadaslar insanın dogası kimyasal şeyleri kaldırmaz bende düşündüm dht madem üstlere zarar verio yanlara ve ensedeki saclara neden zarar vermıo ust teki ve sakaklardaki saclarımızı ensedekiler gibi guclendırmemız lazım arkadaslar ve bunu sadece kendı vucudunuz yapabilir.gülendiginde saclar degil dht tut cek gene gelmez o sac cocuk ken saclarımız sıktır derimiz tazedir hucrelerimizde ve kan dolasımı en ust seviyede oldugundan saclar iyi beslenır parlar kalın durur.Cok konstum bilmiyorum 🙂 arkadaslar sacınıza masaj yapcaksınız ama oyle parmaklarla ovalama degil yanlardan uste doru sıkıstırarak zaten 3. Günde o saclar guclendıgıne sahit olcaksnz kafanıza kan akısını hissediceksinz bende seboreik dermatit vardı saçlarım aynı gun yağlanıodu simdi sankii çocuklumdaki gibi saclarım guclenmeye basladı inanın 2 tel ya gelio ya gelmıo dusta ensedekiler gibi güçlendi resmen tamamen 4. Gün deyim 1 sene yapcam ama onemliisi omur boyunca yapmanız lazım masajı inanın işe yarıo tüm cilt problemleri dermatit dökülme fln hepsi gidio saç derisi eski sağlıgına kavusuo resmen ha birde vitamin eksikliği olmaması lazım ama dht ye bu sekilde cozum bulunabilir 4. Gündeyim saclarım minik minik batmalar oluo dokununca 🙂🙂 kafa deriim rahatlıo surekli pozitif oluyorsunuz bende işe yaradı zaten Çinli bir bilim adamının youtube da videosu var adam 72 yasında saclarını görmeyin bildiğin bonus doktorlar saç ekim merkezleri ilac firmaları bu işten parayı kırıo o yuzden soylemıolar cozumu bence kimyasal kullancagına masaj yap düzenli orda kılcal damarları ac sacın doner eski haline. Bende işe yaradı deneyin insallah sizdede yarar cozumu biz bulmalıyız arkadaslar dht doru olabilir peki bunu engelleyemıoz madem o zaman saç koklerını guclendırcez bu kadar basit buda masajla kan akısı sürekli saglamakla mumkun uzun uzun yazdm faydasını Cok gordum insallah sizde gorursunuz

Scalp histolojisi bozuluyor zamanla masaj bir süre sonra yetersiz kalacak iyi takip edim... Tek bir yol yöntemle zaman kaybetmeyi denersiniz ancak geri dönüş her zaman kolay olmuyor bunu da bilin.
    Konu Miracle tarafından (12.12.2019 Saat 09:41 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar masaj faydalıdır evet ama tek başına kurtaramaz sizi, 2 sene durmadan yapmış bir arkadaşınız olarak söylüyorum bunu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Valla kardeşim dusta 1 yada 2 tel dokuluo artık saçlarım cok guclendı ceksem bile gelmıo

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle bir sıkıntı var, ense ve yanlar dökülmüyor diye bir kural yok. Benim ve arkadaşlarımın ense, kulak üstü her yerden dökülmelerimiz mevcut...
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben neredeyse 2 yıldır bu forumdayım ilk girdiğim günde masajdan bahsediyorlardı. O Bahsettiğin videoları forumda kami var o insanlara öneriyordu youtube'a yükleyen de benim eğer o videolara denk geldiysen. Forumdaki herkes gördüki sadece masaj işe yaramıyor. Mutlaka yanında bir tedavi daha uygulamak gerekiyor.

Ben kafa derisini ovalamaktan bahsetmiyorum yalnız benım dedigim kafanın ıkı tarafından yukarı dogru basarak tepedeki saç derisini kalınlastırmak

Arkadaşım bende de Seboreik var. 5.senemi doldurdum. Saç çizgim geri çekildi biraz bu yüzden ama saçım hala daha sık ve gür. Duş esnasında masaj yapıyorum ve haftada 2 gün Dermastamp kullanıyorum (1 ay oldu). Saçım lisedeki haline geri döndü, canlılık ve saç çizgisi bakımından. Ocak- Şubat gibi de Zix Losyonu denemek istiyorum. Sanırım senin de saçların benimkiler gibi sık ve gür. Eğer öyleyse Dermastamp'ı öneririm, büyük faydası var...

Anıl benım sacım aynı gün yağlanıodu şimdi 3 günde yağlanıo oda sacıma surekli dokundugumdan mucize gibi geldi bana bu masaj saç derim teşekkür edio resmen bana

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum o iş 3-4 günlük denemeyle olmaz. Kelliğe çözüm değil %1 belki etki sağlar zaten öyle bir çözümü olsa emin ol kellik diye ortada bir şey kalmazdı onca şirket uğraşıyor tonla para harcanıyor ki bu işin çözümünü bulan parayı kırar bununda farkındalar umutlarını yıkmak istemem hatta şöyle yapabilirsin saçının şuanki resmini ayrıntılı çek birde 6 ay sonra resmini çek herhangi bir ilerleme olmadığını hatta gerileme olduğunu göreceksin aksi olursa senden özür dilerim.

Sayfa 1/2 12 SonSon