10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Topikal geliştirme projesi :)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Topikal geliştirme projesi :)

merhaba arkadaşlar, sizle bir fikrimi paylaşmak istedim. bildiğiniz üzere forumumuzda birçok harika tedavi mevcut, çoğumuz da bu tür tedavileri halihazırda kullanmakta.

bu tedavilerin yanına ek tedavi niteliğinde losyon/losyonlar hepimizin ilgisini çeker diye düşünüyorum. bu tür ürünler tek başına ne kadar tedavi niteliği gösterebilir bilemeyiz ama tedavilere ek olarak olumlu etkilerinin olacağını düşünüyorum. ayrıca bu tür araştırma ve bilgi alışverişi ile de hem forumca yakınlaşırız sıcak samimi bir hava olur, hem de araştırmacı ruhu iyileştirir forumdaki eski günler kadar verim yakalayabiliriz.

bildiğiniz üzere zix losyon forumda bilinir hali geldi tabi ki bu losyonu foruma ilk taşıyan piranha hocamın harika katkısı var bunda kendisine teşekkür ediyorum. ve çoğu kişi (özellikle genç üyelerimiz) olumlu etki gördüğünü söyledi, bu da çok iyi bir durum, şahsen bana gelecek olursak dökülmemi sıfır bandına indirdi ve bu losyondan haberdar olduğum ve eklemeler yaptığım için çok mutluyum. tabi ki ek tedaviler de gerecek (ru8841, seti, cell gibi) ama kimse aylık 10 tl ayırıp günde 1-2 kez uygulanacak bir şeye hayır demez sanmıyorum

hepinizi bu forumu ve diğer kaynakları okuyarak bulduğunuz ilginç etkenleri paylaşmaya ve denemeye davet ediyorum, umarım ilginizi çekmiştir
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Bro topikal elma sirkesi kullanıyorum 2 3 haftadır dökülmeyi gözle görülür şekilde azalttı duştan 15 30 dk falan önce .. Saçları bayağı yumuşattı parlaklık veriyo ve ufak tefek kepeklenme varsa hemen kaldırıp atıyo. Dökülmeyi azaltması tesadüf mü yoksa bişeylere iyi geldiği için mi azalttı bilmiyorum.. 0 maliyet ve herhangi zararı olacağını da düşünmüyorum en azından hafta da bi kaç gün kullanılablr. Bilenler varsa aydınlatırds sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuana bemix & evigen & bepanthen ampülleri atıyorum ben sürekli.

Ufak da olsa bir etkisi olabilir. Üçünün maliyeti total 27.5₺. 3 er ampül şampuana karıştırıp. Haftada 1 kere de losyon olarak dermastamp'den sonra uyguluyorum.

E vitamini ve bepanthenin kıl oluşumunu arttırdığına dair güzel araştırmalar var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bro topikal elma sirkesi kullanıyorum 2 3 haftadır dökülmeyi gözle görülür şekilde azalttı duştan 15 30 dk falan önce .. Saçları bayağı yumuşattı parlaklık veriyo ve ufak tefek kepeklenme varsa hemen kaldırıp atıyo. Dökülmeyi azaltması tesadüf mü yoksa bişeylere iyi geldiği için mi azalttı bilmiyorum.. 0 maliyet ve herhangi zararı olacağını da düşünmüyorum en azından hafta da bi kaç gün kullanılablr. Bilenler varsa aydınlatırds sevinirim
    Mark nedir , dosaj nedir ? ev sirkesi mi ? üstad yazda bunları bizde faydalanalım
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mark nedir , dosaj nedir ? ev sirkesi mi ? üstad yazda bunları bizde faydalanalım
    Ev yapımı sirke öneriyolar ama dibinde çökelti olan market sirkeleri de oluyormuş tariş elma sirkesi benim kullandığım dibinde çökeltiler var hakkaten 😀 1 birim sirke 7 birim su.. 50 ml su 7 ml sirke boş bi spreye koyup karıştırıp duştan önce saç diplerine sıkıyorum basit ve etkili bişey. Ve maliyet yok. Dökülmeyi azalttı gerçekten yağlanma süresi çok uzadı normalde 1 kaç saate yağlanma başlardı şimdi gün sonuna kadar yağlanmıyo bile. Sirke pgd2 inhibitörüymüş sanırım bu yüzden işe yarıyo.. Deneyin beğenmezseniz kullanmazsınız kaybedecek bişey yok.. Sirke kokusu falan da kalmıyor hiç

Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba elma sirkesini banyoda hangi şampuanı kullandıktan sonra kullanıyorsunuz,zira ben de elma sirkesi kullanmayı düşünüyorum ama kullandığım şampuan sebamed anti hair loss ve kuruluk kızarma ve koparak dökülme sorunları oluyor bu şampuanla,acaba bu şampuanla birlikte mi elma sirkesi kullansam yada şampuan mı değiştirsem bilemedim
    bide elma sirkesini kafanızda ne kadar sürede tutuyorsunuz,daha sonra suyla yıkayıp duruluyor musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bağırsak düzeninizi kontrol edin mutlaka.probiyotik beslenmeye,egzamadan olabildiğince kaçmaya çalışın.paketli abur cuburlardan,asitli içeceklerden,bilhassa alkolden uzak durun.sigarayı kesinlikle bırakın.sporu aksatmayın,yapmıyorsanız kesinlikle başlayın.sabahları erken kalkmaya,gece erken yatmaya özen gösterin.stres ve izüntüden kaçın.bunlar tedaviye %40-50 bandında ivme kazandıracaktır.

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu işin etken maddelerle olacağını düşünmüyorum doğal yollarla birşeyler yapmak lazım başka çıkış yolu yok gibi.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işin etken maddelerle olacağını düşünmüyorum doğal yollarla birşeyler yapmak lazım başka çıkış yolu yok gibi.
    seti kafein konusu açmıştınız hocam sonucu ne
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seti kafein konusu açmıştınız hocam sonucu ne
    sonuç bi avuç boş çaba