8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: LİBİEN hakkı da bilgi sahibi olan arkadaşlar buraya lütfen.

Yeni Üye

LİBİEN hakkı da bilgi sahibi olan arkadaşlar buraya lütfen.

Libien isminde etken maddesi procopil peptit vs vs diye geçen yeni bir saç dökülmeye karşı ürün. Guya yerli ve Dr Elif Loğoğlu tarafından Gazi üniversitesi Teknopark’ta geliştirilmiş. Linkini aşağıya bırakıyorum değerlendirelim arkadaşlar . https://www.libiensacserumu.com/?gcl...p5_D_BwE#nedir

Yine içine bissürü yağ konmuş ilaç inşallah işe yarar ne diyelim...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aylık 100 küsüre güzel tedavi uygularsınız, hatta zix bile iyidir bunun 10da biri fiyatından da az tutar
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Hiç araştırdınız mı hocam. Bilgi sahibiyseniz aydınlatırmısınız bizide🤔

Yeni Üye
    Bilgi sahibiyseniz aydınltırmısınız bizide hocam

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ilk günden beri çizdiğim çizgi kozmetik ürünleri kullanmamak oldu, ürünler kötü demiyorum lakin otla olacak iş değil bu hocam. bakın, pubmed var bu forum var. açın mesela okuyun, aa çinko ve b6 beraber kullanıldığında vitroda yüzde doksan dht inhibe ediyormuş, gidin eczaneye çinko ve b6 takviyesi alın çözün deneyin, olmadı mı başka yollara yönelin. zix de böyle bulunmuş bir topikal ve aylık 10 tl mi ne tutuyor. tabi durumunuza göre zayıf kalabilir ama genç arkadaşlarımızın çoğu memnun yurt dışında da paylaşmaya çalışıyorum çok kişi benimle kullanmaya başladı veriler olumlu. bunu zixi yüceltmek için demiyorum zixe 1000 basacak tedaviler attığınız üründen bile daha ucuz. belli ki yenisiniz bir gününüzü ayırın okuyun, o kadar harika data var ki 2 senem dolacak hala karşıma yeni şeyler çıkıyor, böyle bir forum bulunmaz emin olun, okuyun deneyin doğru yolu bulursunuz. bu arada attığınız ürüne karşı bir saygısızlık olarak algılanmasın sadece kendi görüşlerimi belirttim, isteyen denemekte özgür tabi ki.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Aslında çokta yeni sayılmam linkini paylaştığım ürünlede en ufak bir ticari alakam yok yanlış anlaşılmasın belki gerçekten faydalıdır diye paylaştım.Forumun çoğunu oluşum diyebilirim . Zix in pek farkında değilim gözümden kaçmış olmamlı etki yanetki durumu nedir hocam.

Yeni Üye
    Saygısızlık olarak algılamadım hocam estafurlulşah . Sadece fikir sahibi üstadlardan bilgi istedim.