Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 4 Aylık Zix Maceram

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deneyimime gelecek olursam, saçlı derimde uyuşukluk mevcuttu saçımı çekince vb. hissetmezdim, zix’e başladığımdan beri iyileşme mevcut hislilik geri döndü, eskiden daha sarımsı/kırmızımsı olan saç derim bembeyaz oldu ki bunu anti inflamatuar etkilere ve dht’nin oluşturduğu sitokin silsilesinin ortadan kalkmasına bağlıyorum. bunun dışında dökülmelerim 0 bandına indi diyebilirim kalktığımda yastıkta bir tel saç bulamıyorum. deride kaşıntı ve buna benzer reaksiyonlar azaldı, ön çizginin 1 cm altında gözüme çarpan bir saç çıkışı mevcut, gittikçe kalınlaşıyor, bunun haricinde fotoğraflardan diğer gelişmeler hakkındaki yorumları sizin yorumunuza sunuyorum lakin her gün görünce insan gelişmeyi anlayamayabiliyor. şimdilk aklıma gelenler bunlar gerektikçe güncelleme yapacağım buradan da..
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi 2 senedir neredeyse forumda görüyorum. Şu saçlara rağmen zix mix bu kadar yardırıyorsuunz, çok enteresan geldi valla.

Bu arada fotolardan gördüğüm kadarıyla senin saçla ilgili bir sorunun yok sanki. Son olarak fotolar arasında ve esas olarak ilk ve son foto arasında bir değişim göremedim.
    Başkan önemli olan olanı korumak giden çok zor geliyo hatta gelmeyecek gibi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan önemli olan olanı korumak giden çok zor geliyo hatta gelmeyecek gibi
    Tabi ki, saçın durumunu gözlemlemeyi ihmal etmeyin, misal ben gibi iyi böyle yaa bu level bana yeter demeyin, çünkü bir an geliyor ki 3 ayda giden saça inanamazsınız. Ayrıca tedaviyi eroek boşlamak gibi, çok inat etmek de aynı derecede kötü birşey. Bir tedavinin işe yarayıp yaramayacağı bence 3-4 ayda belli olur, birşey göremiyorsanız ivedi başka bir tedavi denenmeli. Bu hatayı da yaptım, uyuyakalmamak lazım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Gelişme gayet belli altlardan yeni saç çıkış var, kısa saçlar can bulmuş uzamış. Sen saçlarını korumana bak kardeşim gideni geri getirmek harbiden zor.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saç çıkışı var sonraki aylarda kalınlaşmalar görünüyor.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki, saçın durumunu gözlemlemeyi ihmal etmeyin, misal ben gibi iyi böyle yaa bu level bana yeter demeyin, çünkü bir an geliyor ki 3 ayda giden saça inanamazsınız. Ayrıca tedaviyi eroek boşlamak gibi, çok inat etmek de aynı derecede kötü birşey. Bir tedavinin işe yarayıp yaramayacağı bence 3-4 ayda belli olur, birşey göremiyorsanız ivedi başka bir tedavi denenmeli. Bu hatayı da yaptım, uyuyakalmamak lazım
    hocam o yüzden paylaşıyorum zaten, hem güzel arşiv olur diğer üyeler için hem de başka gözlerin görmesi olası negatif vb. durumlarda tedavi yolunu değiştirmeye olumlu etki sağlayacaktır diye düşünüyorum
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

4.5 ay/şifre:sacimindoktoru
    https://eksiup.com/p/xw308390kosw

çook az gerileme fark ettim arkadaşlar, sizin yorumunuz çok daha sağlıklı olur, bana da geriledi gibi gelmiş olabilir bilemiyorum. kafeinden sonra oldu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kami kardeşim bu kadar yakından çekip izlemek her zaman doğru olmayabilir bence. Oradaki 3-5 kılın dökülmesi veya çıkıyor olması seni gereksiz üzüyor veya sevindiriyor olabilir. Bence yakın çekim, flaşlı flaşsız çekimlerin yanı sıra biraz uzaktan daha geniş açıdan da çrkim yapılmalı. Önceki resimlerinle detaylı bakma şansım olmadı ama bi gerileme yok gibi geldi bana

Yanlış anlamayında çok evhamlısınız galiba. İmkanınız olsa
    Saçlarınıza sağ baştan say diyeceksiniz. Ben sizde gerilemedökülme, herhangi bir kellik görmüyorum. Sağlıklı saçlarınıza zarar vericeksiniz, gayet iyi durumdasınız saç olarak. Geniş bir foto atarsanız genel durumu gösteren, bizde genel bir yorum yapabiliriz.

Hocam benim de genetik dökülme var yaş 32 durmuyor günde 100-200 tane dökülüyor sence zix i kullansam dururmu dökülme yeni saç çıkmasına gerek yok dökülme dursun yeter .birde yan etkisi varmı nasıl yapılıyor bu losyon veya satılıyor mu teşekkür ler

Sayfa 2/2 İlkİlk 12