Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: finasterid avoadart yan etki

Yeni Üye

finasterid avoadart yan etki

arkadaşlar bu finasteridle avodart ilacı yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım artık kullanmıyorum bırakalı 3 ay oldu fakat bu ilaç fiziksel olarak çok güçsüzleştirdi eski gücüm kalmadı spor yaparken falan hissediyorum ne yapmam gerekir bu sıkıntıların düzelmesi için tavsiyeleriniz var mı? doktora falan gidip hormon testi mi yaptırmalıyım.

Yeni Üye
    Benim güçte falan sıkıntı yok ama libido sıkıntım var 25 gün oldu bırakalı.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sertac_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu finasteridle avodart ilacı yaklaşık 5-6 ay kullanıp bıraktım artık kullanmıyorum bırakalı 3 ay oldu fakat bu ilaç fiziksel olarak çok güçsüzleştirdi eski gücüm kalmadı spor yaparken falan hissediyorum ne yapmam gerekir bu sıkıntıların düzelmesi için tavsiyeleriniz var mı? doktora falan gidip hormon testi mi yaptırmalıyım.
    Mutlaka acilinden bir uzmana gözükün bence de. Değerlerde bir anomali varsa, illaki düzeltmek için vereceği ilaç, destek vs olacaktır.

Kalıcı yanetki yapabiliyor hep uyarıyoruz ama hep cesur davranılıyor ne yazık ki... Cinsel açıdan yanetkiler nasıl ? Kas kütlenizi artırmak için body çalışın protein takviyesi ile birlikte bacak kaslarınıza ağırşıl vermeniz testo oranınızıartıracaktır. Testlerde bir sorun çıkmayacak çok büyük ihtimalle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    hiç bir tedavisi yok zamanla düzelmezse bir gen mutasyonuna uğradınız demektir 1 yıldır araştırıyorum çözümü yok ne kadar erken kurtulduysanız o kadar az yanetki görürsünüz anlatsam 15 sayfa yazı yazmam lazım size ama şu kadarını söyleyim 5ar tip1 aknetrent tarzı sentetik a vit takviyesi alanlarların tip 2 finas dutas tarzı androjen içeren ilaçların etkisiyle bir genetik mutasyon oluşuyor beyindeki nörotransmitterlerde salgılanan allopregnanolen adlı hormonu bloke ediyor veya azaltıyor tam sorun belirlenmedi ama inanın bir insanın kolunu kesin eski haline geri getirmek bu illetten kurtulmaktan daha kolay bu forumda ne kadar insan varsa bir abi kardeş tavsiyesi oral ilaç kullanmasınlar hatta sprey formundaki ilaçları bile kullanmasınlar fda güvenip iş yapmasınlar benim elimden gelen sadece uyarma daha fazla bilgi ararsanız post finasteride syndrome diye aratın sonuclar çok kötü ama buna kendinizi hazırlayın bazılarında vücut az dozda aldığı için kısa sürede eski haline gelebiliyor umarım öyledir sizin sorunda

Yeni Üye
    Nasıl kalıcı etiketler mesela miracle hocam minoxil ve avadortu sizde zamaninda yapmıştıniz ve saç çıkışı olmuştu

SaçımınDoktoru Üyesi
    dopaminergic antidepresanlar wellbutrin, mirtazapin faydalı olabilir, düşük doz dhea takviyesi allopregnanolone seviyesini yükseltir, semptomlarla refluden surekli sikayetciyseniz mide asidiniz az demektir, betain hcl mide asidini yukseltir, besin absorbsiyonu artar, shbg kilittir cok önemlidir, düşük doz progesteron vücuttaki toksik ostrojeni atar, ayın belli günlerinde su orucu uygulayabilirsiniz, cozulmeyecek dert yoktur, bir sürü insan sayarım bu problemi aşan, ben finasteridden değil ssri grubu antidepresandan pssd problemi yasadim ve aştım.

Genel olarak en iyi yanıtları gnrh analoglarında gözlemledim zira sensörel ve nöral yıpranmada reversible etkileri görülebiliyor sorun daha çok nöral hasara bağlı reseptör sensitivesinin etkilenmesi ile olmaktadır çok spesifik ilaçlar önerilmiş durum daha farklı yan etki ve nöral sorunlar oluşturabilir siz en basitten başlayarak çözümlere yönelin daha sonra iyi bir gnrh analoğu önerisinde bulunabilirim gerekirse.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak en iyi yanıtları gnrh analoglarında gözlemledim zira sensörel ve nöral yıpranmada reversible etkileri görülebiliyor sorun daha çok nöral hasara bağlı reseptör sensitivesinin etkilenmesi ile olmaktadır çok spesifik ilaçlar önerilmiş durum daha farklı yan etki ve nöral sorunlar oluşturabilir siz en basitten başlayarak çözümlere yönelin daha sonra iyi bir gnrh analoğu önerisinde bulunabilirim gerekirse.
    Güzel bir post üstat, bazı sorularım olacaktı,
    1- bu analogların dogal uretime suppresive etkisi var mıdır? yani pct gerektirir mi?
    2- önerinizi isterim, etken madde ismi nedir veya urun/ilac ismi? sizde varsa satın almak ve bileşimi öğrenmek isterim.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    testesteron hormonu yükleme proviron welbutrin aklnıza gelecek her ilacı denedim 1 gram fark hissedemiyoruz pssd pfs hastalarının çözümü yok yüzlerce intihar vakası var inanın kaç tane profesöre anlatsam boş boş bakıyor hepsi bu sorunları psikolojik sanıyor ama insanların hayatları bitiyor bu ilaçlardan https://www.propeciahelp.com/ siteye girin intihar vakası en son 51 di çok çabalayan bir arkadaş vardı oda gçeen sene intihar etti keşke çözümü olsa

Sayfa 1/2 12 SonSon