Sayfa 1/10 123 ... SonSon
93 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscara başladım

Proscara başladım

Yaklaşık 2 yıldır saç dökülmesi sorunum var.Doktor genetik dökülme oldugunu söyledi tepemden ve ön çizgimden seyrelmeler var bariz şekilde psikolojikmen beni cok etkilediği için artık son çare proscar kullanmaya karar verdim simetrik olmasa da 1/4 kullanıyorum her gün extra xpecia kullanıyorum seboreik dermatit var ayrıca saçımda yoğun bi döküme var proscarı yaklaşık 8 gündür kullanıyorum yan etki hiç görmedim şuanlık sertleşme ereksiyon sorunu vs bi sorun yok ama henüz bi etki göremedim fakat saçlarım çok kuruydu sanırım birazda olsa olumlu şekilde saç kalitemde değişme oldu ama emin de değilim gelişmeleri sizle paylaşacağım tavsiyeleriniz ve görüşlerinize açığım YAŞ 20

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha ergenliğini tamamlamamışsın. Başka hiçbir etken denememişsin. Bırak başka etkeni minoxil bile denemeişsin. Saçının bir fotoğrafı yok. Muhtemelen saçında pek bir sorun da yok. Finasterid son çare de değil. Umarım cinsel fonksiyonlarını eline almazsın. Alırsan da kimsenin umrunda da değil, keza olmasın da. Forumda belki bin tane konu var hormonal etkenlerle ilgili. Ne edersen kendine kendin edeceksin. Allah akıl fikir versin.

Yeni Üye
    Xpecia ve prsocar ikisi ağır gelir şimdi hissetmezsin de yarın sıkıntı olur yaş ta 20.. 8 günde etki etmez zaten 3 ay da falan olabilir.

Arkadaşlar alnımda 4-5 gündür sivilce değilde alerji gibi bişey oldu acaba proscardan kaynaklı bişey mi bu Lütfen yardımcı olun

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finasterid kullaniyorsan xpecianin ekstra bir katkisi olacagini sanmiyorum biotin vb. disinda
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha ergenliğini tamamlamamışsın. Başka hiçbir etken denememişsin. Bırak başka etkeni minoxil bile denemeişsin. Saçının bir fotoğrafı yok. Muhtemelen saçında pek bir sorun da yok. Finasterid son çare de değil. Umarım cinsel fonksiyonlarını eline almazsın. Alırsan da kimsenin umrunda da değil, keza olmasın da. Forumda belki bin tane konu var hormonal etkenlerle ilgili. Ne edersen kendine kendin edeceksin. Allah akıl fikir versin.
    . Saçımda seboreik dermatit olduğu için minoxil kesinlikle düşünemiyorum çünkü bu seboreik illeti çekilesi bişey değil saçları zaten yeterince zayıflatıyor saçımın seyrekliği konusundada çevremde tepen seyrelmiş gibi söylemler almaya başladım ki zaten seyreldiğini fark ediyordum Dökülme psikolojisi adamı yiyip bitiriyor resmen

Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar alnımda 4-5 gündür sivilce değilde alerji gibi bişey oldu acaba proscardan kaynaklı bişey mi bu Lütfen yardımcı olun
    Proscarla ilgili konum var.Başlama yolun başındayken.Bana da diyprlardı ilk önce başka etken dene diye.Ben bu ne zırvalıyor diyordum dinlemiyordum pişman oldum.Ama kafanın dikine git.Git kullan bakalım.

Yeni Üye
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alın bölgesinde küçük küçük sivilce tarzında kabarcıklar yapabilir.. Geçer bi kaç güne muhtemelen

Oral antiandrojene başlayacak arkadaşlar için şunu söyleyebilirim bu bir rus ruleti kalıcı berbat yanetkiler mermiler ancak orijinal rus ruletinde silahta bir mermi vardır bunda yarıdan fazlası doludur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Kafamın dikine değil attığın konudaki resimlere baktım saçlarında ciddi bir hacimlenme var ve inan saçım seninki gibi olsaydı en ufak takıntım olmazdı

Sayfa 1/10 123 ... SonSon