Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
93 sonuçtan 91 ile 93 arası

Konu: Proscara başladım

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En garantisini yapmışsın. Düzgün beslenip, spor yapıyorsan bir şey olacağını sanmam. Bizim Türk milleti cinsel olayları abartmaya bayılır, o yüzden kimseye kulak asmayın. Yan etki görenler de göbekli, östrojen deposu Türk insanı. Türk erkeğinin %90'ı göbekli zaten. Yağ demek östrojen demek...
    Nedense yabancılara hiçbir şey olmuyor, adamlar ölene dek bunu kullanıyor. Bizimkiler de 2 ay kullanıp kısır oldum, jinekomasti oldum diyorlar. Vallahi bu budalaları görmekten sıkıldım. Siz en garanti ve kesin yöntemi uygulamışsınız takipteyim.
    Seni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Bu forumda bu kadar cahilce şeyler yazabildiğin, saçma sapan genellemeler yapabildiğin için. Sana ayarı verirlerdi de nedense forumun efendiliği tutmuş...

Yeni Üye
    Kardeşim yaşın daha 20 ve sen DHT hormonunu mu baskılıyorsun ? Sakın böyle bir hata yapma... Bırak dökülecekse dökülsün Ekim yaptır ama o hormonu bu yaşlarda baskılaman Erkeklik gelişimi etkiler. En azından Topikal tedavilere bir bak. Ben 27 yaşında ilk tedaviye başladım çünkü artık Gelişim tamamlanmıştı DHT nin bu yaştan sonraki tek görevi cinsellik oluyor ama senin yaşında, Kas kütlesi, Penis boyu, Prostat, Ses kalınlığı, Sakal, Büyüme hormonu, Beyin ve zeka hepsinde DHT nin büyük görevi var. O nu sakın bakılama sakın...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yaşın daha 20 ve sen DHT hormonunu mu baskılıyorsun ? Sakın böyle bir hata yapma... Bırak dökülecekse dökülsün Ekim yaptır ama o hormonu bu yaşlarda baskılaman Erkeklik gelişimi etkiler. En azından Topikal tedavilere bir bak. Ben 27 yaşında ilk tedaviye başladım çünkü artık Gelişim tamamlanmıştı DHT nin bu yaştan sonraki tek görevi cinsellik oluyor ama senin yaşında, Kas kütlesi, Penis boyu, Prostat, Ses kalınlığı, Sakal, Büyüme hormonu, Beyin ve zeka hepsinde DHT nin büyük görevi var. O nu sakın bakılama sakın...
    tedaviniz ne
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910