Sayfa 4/10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
93 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Proscara başladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forumda seboreik dermatit sorununu hafifletmiş, üstesinden gelmiş arkadaşlarımız vardı. Bu yönde forumda araştırma yaparsan güzel bilgilere ulaşırsın diye tahmin ediyorum. Belki de saç dökülmenin artmasının sebebi seboredir, belki de seboreyi giderdiğinde saç dökülmen de azalacak. Bence önceliğin sebore olsun, tabi yanında da rahatsız etmeyecek bir etken kullanmaya çalış. Miracle losyondaki alkol seboreni etkilemeyecek ise ondan önce seti, cell veya kafein gibi yanetkisiz etkenleri bir dene bence. Bunların hormonal bir yanetkisi yoktur.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda seboreik dermatit sorununu hafifletmiş, üstesinden gelmiş arkadaşlarımız vardı. Bu yönde forumda araştırma yaparsan güzel bilgilere ulaşırsın diye tahmin ediyorum. Belki de saç dökülmenin artmasının sebebi seboredir, belki de seboreyi giderdiğinde saç dökülmen de azalacak. Bence önceliğin sebore olsun, tabi yanında da rahatsız etmeyecek bir etken kullanmaya çalış. Miracle losyondaki alkol seboreni etkilemeyecek ise ondan önce seti, cell veya kafein gibi yanetkisiz etkenleri bir dene bence. Bunların hormonal bir yanetkisi yoktur.
    seti ve cell ne onu bilmiyorum çok duydum ama bi türlü bulamadım

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme
    Proscara başlayalı 12 gün oldu halâ bi değişiklik yok agresif dökülmeye devam ediyor saçlarım ve dökülen saçların köke yakın yerleri beyazımsı bi tabakayla kaplı haftada 3 gün konazol şampuan kullanıyorum seboreik dermatit var saçımda şakakda seyrelme var çok bariz şekilde ön çizgi ve tepede buna dahil sorum şu dökülmeyi kesmemesi normal mi acaba ilklerde
    Hiç bir etken 12 günde etki etmez biraz sabırlı olmalısın.Tam 2 yıldır finasteride kullanıyorum bende başladığımda 20 yaşıma gireli 2 ay olmuştu şuan 22 yaşındayım.Finasteride'den mucizevi bir şey bekleme saç fışkırması falan.Bende etkisi %90-95 oranında saçlarımı koruması oldu.Azda olsa saçlarım dökülmeye devam ediyor
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada finasteride gerçekten eğer sakallarınız oturmadıysa sakal gelişimini durduruyor.Benim 2 yıl önce neyse sakalım şuanda aynı ne 1 fazla ne 1 eksik İncelme falan olmuyor fakat yeni kıl oluşumu olmuyor.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle admine sorabilirsin. Forumda her iki etkenle ilgili başlıklar da var

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada finasteride gerçekten eğer sakallarınız oturmadıysa sakal gelişimini durduruyor.Benim 2 yıl önce neyse sakalım şuanda aynı ne 1 fazla ne 1 eksik İncelme falan olmuyor fakat yeni kıl oluşumu olmuyor.
    Bırakma nedenim tamda bu sakallarım tam sakal formunda değilken bunu kullanmam doğru olmaz diye kullanmayı geçici olarak erteledim yani minoxili sakal için kullanıp 4-5 ayda sakallarımı tam formuna kavuşturup daha sonra da dutasredile belki başlayabilirim finasterid veya dutasterid zararlı evet ama sigara ve alkol de en az bunlar kadar zararlı ben ikisinide hiç kullanmamış biri olarak en azından bi sonuç elde edeceğimi düşündüğüm bi tedaviden yan etki görsemde saçıma olan etkisinden dolayı bi nebze de olsa göz ardı edebilirim

Evet yaklaşık bi 25 gündür proscar 1/4 kullanıyorum saçımda seboreik dermatit vardı şu zamana kadar olan saç dökülmemin büyük bir nedeni seboreik dermatit kaynaklıydı proscarı ikinci kez kullanmaya başladıktan sonra bu durumdan kurtuldum Allah kimseye vermesin bu seboreik dermatit illetini bu halimize bin şükür daha kötü hastalıklar var elbet şuan için saçlarımda dökülme eskiye nazaran %40 azaldı desem yalan olmaz ki saçlarımda bi canlanma gözlemliyorum şampuan 8 ay önce ketoral kullanmaya başlamıştım doktor her gün kullanılmayacağını söylemediği için saçımı her gün bir güzel bu şampuanlada yıkadım verdiği dermovat losyonla beraber ki bu iki ürün de saçı fena yıpratıyor kullanmayan arkadaşlar varsa aman dikkat proscarla şuan bi problem yaşamıyorum libido vs tabi çok erken bunu söylemek için lokal olarak losyon minoxil vb şeyler kullanmayı aklımdan bile geçirmiyorum direkt egzama seboreik yapıyor bende şimdilik söyleyeceklerim bunlar gelişmeleri ekleyeceğim

[IMG]resimag.com/p1/e7d016543bd.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/0c0ef7f833c.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/241457c5e86.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/4fdf263ce23.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/a36d790be20.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/6ddb089394e.jpeg[/IMG]
    [IMG]resimag.com/p1/02939b83d8f.jpeg[/IMG]

Güncelleme

proscarı kullanmaya başlayalı iki ay oldu bu iki aylık süre zarfında saç dökülmem 1-2 hafta falan aşırı derecede azalmıştı günde belki 3-4 tel anca ama saçlarım 4-5 numaraydı belki ondanda olabilir şuan saçlarım uzadı yani şekilde almıyor ama makineyle alınmış saç kıvamında da değil gelelim proscara 1/4 kullanmaya devam ediyorum saçlarımda bariz şekilde parlaklık hacimlenme var bunu annem ve babamda çoğu zaman söyler oldu saçımda ki seboreik dermatit de gitti tamamen bu benim için en iyisi fakat bu akşam saçımı tarakla tersine doğru taradığımda tarağı bi 20 defa falan götürdüm sonra ellerimle çırpar gibi yapınca 50-60 tel falan döküldü duşta aman aman dökülmüyor görmüyorum dökülüyorsada önceden avuçlarım saç olurdu saçlarım 3 numarayken bile şuan iyi gidiyor fakat bu akşam ki dökülme biraz beni korkuttu açıkcası git gel yaşatan bi tedavimi acaba bilmiyorum fakat yan etki olarak da hiç bir etki görmedim desem yalan olmaz

En garantisini yapmışsın. Düzgün beslenip, spor yapıyorsan bir şey olacağını sanmam. Bizim Türk milleti cinsel olayları abartmaya bayılır, o yüzden kimseye kulak asmayın. Yan etki görenler de göbekli, östrojen deposu Türk insanı. Türk erkeğinin %90'ı göbekli zaten. Yağ demek östrojen demek...
    Nedense yabancılara hiçbir şey olmuyor, adamlar ölene dek bunu kullanıyor. Bizimkiler de 2 ay kullanıp kısır oldum, jinekomasti oldum diyorlar. Vallahi bu budalaları görmekten sıkıldım. Siz en garanti ve kesin yöntemi uygulamışsınız takipteyim.

Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En garantisini yapmışsın. Düzgün beslenip, spor yapıyorsan bir şey olacağını sanmam. Bizim Türk milleti cinsel olayları abartmaya bayılır, o yüzden kimseye kulak asmayın. Yan etki görenler de göbekli, östrojen deposu Türk insanı. Türk erkeğinin %90'ı göbekli zaten. Yağ demek östrojen demek...
    Nedense yabancılara hiçbir şey olmuyor, adamlar ölene dek bunu kullanıyor. Bizimkiler de 2 ay kullanıp kısır oldum, jinekomasti oldum diyorlar. Vallahi bu budalaları görmekten sıkıldım. Siz en garanti ve kesin yöntemi uygulamışsınız takipteyim.
    Şuan yaklaşık 3 ay oldu kullanmaya başlayalı saçlarımı daha önce hiç bu kadar kaliteli parlak görmemiştim keşke bu ilacı daha önceden öğrenseymişim diyorum gögüste jinekomasti olacağını sanmıyorum aileden gelen bişey galiba ciddi anlamda gögüslerim kaslı ve kanatlar omuzda aynı şekilde yani gören soruyor ne zamandır spor yapıyorsun diye etkisi beni çok mutlu ediyor saç dökülmesi psikolojisi aşırı kötü bir durum özgüven yerlerde oluyor sakallarımın bazı yerleri çıkmamıştı kullanmaya korkuyordum sakal oluşumunu etkiler diye bunun içinde minoxil kullanıyorum sakallarım gözle görülür derecede çoğaldı birde şunu eklemek istyorum tedavisinde ketoral konazol bulunduran arkadaşlar uzak durun o şampuanlardan saçınızı daha fazla dökecektir tecrübeyle sabittir saçlarım bunu kullandıktan sonra dökülmeye başladı birde saçınızı soğuk suya yakın bi sıcsklıkta yıkayın aşırı faydası var birde günde bolca su için en az 2 litre yanında günlük 60 şınav çekerseniz jinekomasti olayı varsa bunun daha ileri gitmemesi için iyi olacaktır resimleri ekleyeceğim kısa sürede haftalık aşama aşama çektim fotoğrafları yakın zamanda yükleyeceğim teşekkürler

Sayfa 4/10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon