Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
60 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Proscara başladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci sorunun cevabını bilsem ve bilsek kel kalmazdı. Ben dediklerimin etkisi olduğunu söylüyorum dikkat edersen, salt engeller diye bir şey yazmadım. Bunu dikkate al. Evet ortak noktada buluşuyoruz, değişen yaşam koşulları buna sebep oluyor ama sen illa çoğunlukla genetik diyorsun. Ben de sana bu kadar insanın kel kalmasını sağlayan şey genetik değil kötü yaşam koşullarının kiminde fazlaca etkisi var diyorum. Ya hu akıl fikir var kellik bu kadar neden yaygınlaştı, hangi insan kaliteli şekilde bir yaşam sürüyor ya da çabası içine girmiş? Her suçu genetiğe atamayız. Hadi ailesinde kel olmayan insanlar nasıl kel kalıyor, diyeceksin ki illa bir kel atası vardır. Bu 30 yaş üzeri %95 oranındaki kişilerin atalarından biri kel öyleyse? Bu mantık buna varıyor. Sana sporcu örneğini verirken de diğerlerine nazaran daha fazla manasında verdim.

Dediğim gibi ben bu işin tamamen genetikten olduğunu düşünmüyorum. Boşuna açıklamada bulunma.
    Yahu kardeşim ben yazdıklarımın hiç bir yerinde tamamen genetiktir demedim. En önemli etken genetiktir diyorum. Sanki sanki farklı birşey yazmışım gibi çarpıtma lütfn.

Yeni Üye
    Arkadaşlar şakaklar için minox miracle harici tavsiyleriniz varmı çünkü bu gibi şeyler bende direk seboreik dermatit (yağlı egzama) yaptığı için kullanmayı düşünmüyorum bunların haricinde önereceğiniz biiey varmı şakaklardaki seyrelmeler için saçıma şekil veremiyorum seyreklik ortaya çıkmasın diye finansterid kullanmadan önce inanılmaz dökülüyordu saçım şuan tersine hareketlerle 10 defa yaparsam 30 tel falan anca buda normal günlük dökülmesi gereken bişey ama şakaklarım için tavsiyelernizi bekliyorum teşekkürler

Miracle, Ketoral+Acnelyse, Dermastamp. Bunları uygulayabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum cell direkt büyüme uyarıcı seti de prostaglandin dengesini düzeltmek için gerekli miracle losyona göre çok daha güvenlidir her şeye androjenik açıdan bakmayın
    setipiprant, advancell, herbalance losyon

Yeni Üye
    Meraba arkadaşlar eklemeyi unuttuğum bişey var yan etki olarak gördüğüm tek şey menide sıvılaşma rengi şeffaflaşma ve daha sıvı halde tek gördüğüm yan etki bu unutkanlık jinekomasti sabah ereksiyonları pek dikkat etmiyorum açıkcası ama bazı sabahlar fark ediyorum ereksiyon durumda olduğumu onda da bi sorun yok gibi tek sorun meni kalitesinde azalma olduğu ilacı 6 ay kullanıp ara vermeyi düşünüyorum fotoğraf eklemememdeki sebep ilk sayfada koyduğum resimlerde saçlarım 3 numaraydı şuan saç diplerin görünmiyor ama saç kalitesinde ve dökülme durumunda olumlu etkisi göz ardı edilemeyecek kadar fazla bunuda belirtmek isterim menide sıvılaşma dışında başka yan etki yaşamadım

Yeni Üye
    [IMG]resimag.com/p1/38fde865039.jpeg[/IMG]

Arkadaşlar meraba proscarı kullanmaya başlayalı yaklaşık 3 ay oldu dökülmem hiç kesilmedi azaldı normal olanında bu olduğu düşünüyorum kendisini yenileyen birşey sonuçta ve dökülme problemi olmayanlarda da durum bu şekilde fakat dökülen saçların uzunluğu resimdeki gibi resimdekiler saçı terse doğru 10 defa ön kısımlar ağırlıklı olarak çırpmamla dökülen saçlar kısa saçlar neden dökülüyor dökülmeyenler kalın bunlara göre ama bunlarda aman aman cansız de değil yani

Yeni Üye
    https://imgyukle.com/i/nHMoms

Link olmamış yeni fark ettim şimdi yükledim minik saçlar hala dökülmeye devam ediyor sinir bozucu bi etki yaratıyor çok incede değiller kendi saç kalınlığıma yakın saçlar ince telli saçlars sahibim zaten önerileriniz nedir bu dökülen kücük saçlar için

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://imgyukle.com/i/nHMoms

Link olmamış yeni fark ettim şimdi yükledim minik saçlar hala dökülmeye devam ediyor sinir bozucu bi etki yaratıyor çok incede değiller kendi saç kalınlığıma yakın saçlar ince telli saçlars sahibim zaten önerileriniz nedir bu dökülen kücük saçlar için
    Dht kaynaklı dökülmedir diye biliyorum, küçük ince saçların dökülüyor olmasını. Zaten finasterid de kullanıyorsun. Farklı bir etken kullanmayı denedin mi? Ru gibi bir antiandrojen belki. Veya seti, cell gibi etkenleri?

Yeni Üye
    Lokal tedaviyse bu yazdıkların kullananamam çünkü egzama sorunum var tetikliyor lokal şeyler seti veya ru dediğiniz nedir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forumda detaylı anlatıldığı konular mevcut forumda. Fakat bunlar topikal uygulanan etkenler. Egzaman varsa nasıl olur bilemedim. Kendisi konuyu görür mü bilemiyorum ama Miracle admine özel mesaj atıp sorabilirsin, belki onun bir fikri olur alternatif ne yapılabileceğiyle ilgili.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456