Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Losyonu kullanmak için Şırıngaya alternatif ?

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Losyonu kullanmak için Şırıngaya alternatif ?

Selam, uzun bir aradan sonra tekrar losyona başladım fakat şırıngayla kullanmak oldukça zor. Şırıngaya bir dokunuyorum 1,5 ml nin 5 ml 'si gidiyor neredeyse, ayarlayamıyorum ve kullanmak istediğim bölgelerin dışına çıkıyor boşa gitmiş oluyor. Damlalık veya daha mantıklı bir öneriniz var mıdır şırıngaya alternatif ? azar azar damlatmak istiyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, uzun bir aradan sonra tekrar losyona başladım fakat şırıngayla kullanmak oldukça zor. Şırıngaya bir dokunuyorum 1,5 ml nin 5 ml 'si gidiyor neredeyse, ayarlayamıyorum ve kullanmak istediğim bölgelerin dışına çıkıyor boşa gitmiş oluyor. Damlalık veya daha mantıklı bir öneriniz var mıdır şırıngaya alternatif ? azar azar damlatmak istiyorum.
    damlalık en iyi seçenek, onda da ml ayarlayamıyorum ben
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şırıngaya zamanla el hassasiyetin olur diye düşünüyorum, yeni bir şırınga aldıysan ilk zamanlar bazen istemsiz şekilde fışkırabiliyor ama zamanla hassasiyet oturuyor.

Yeni Üye
    Damlalık harici zor. Şırınga ile ml belirleyip, damlalığın cam ucundaki delikten enjekte edip geldiği yer işaretlenir. her kullanımda işaretlenen yere kadar çekip uygularsın bu kadar basit.

Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Damlalık harici zor. Şırınga ile ml belirleyip, damlalığın cam ucundaki delikten enjekte edip geldiği yer işaretlenir. her kullanımda işaretlenen yere kadar çekip uygularsın bu kadar basit.
    benim tam istediğim derecede çekemiyor, normal midir?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnsülin iğnesi gibi ince uzun bir şırınga deneyebilirsiniz. 1 ml yi itmek için daha fazla mesafe var. Ama iğnesi çok çok ince, losyon içinden geçer mi bilmiyorum. Bence 2ml standart şırınga en efektif kullanım aleti. Üç beş güne eliniz alışır bence.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tam istediğim derecede çekemiyor, normal midir?
    Üst plastik kısmı komple bastırıp çekince cam çubuğun komple dolması lazım hava falan alıyor olabilir plastik kısım sıkıntılıysa veya çektiği losyonu damlatabilir.

Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst plastik kısmı komple bastırıp çekince cam çubuğun komple dolması lazım hava falan alıyor olabilir plastik kısım sıkıntılıysa veya çektiği losyonu damlatabilir.
    anladım hocam, benimki bozuk sanırım gidip yenisini alayım. sağ olun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardesim bu Medikalcilerdeki siringiladadan al onlar daha hassas dmso kulanan yokmu nerde aliyorsunuz marka tavsiye etcek yokmu

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben minoxil şişesini iyice temizleyip cell losyonu içine boşalttım. 5 fıs sıkıyorum. Kullanması daha pratik oluyor bence

Sayfa 1/2 12 SonSon