Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: saçı kime ektireceğiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kimseyi yanlis yonlendirdigim yok. Ekim sureci zaten oldukca zor ve psikolojik bir surec ayni zamanda. Buna 4 kere katlanmak ister miyim bilmiyorum bile. Paran da olsa, bht ile yapacagin ekim donor alanindan alacagin saclarla ayni formda olamayacaktir. O yuzden her turlu risk, her turlu stres, her turlu eziyet.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı asigenc1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ekim yaptırdığım klinikte kendi hastane müdürlerine 2kez saçtan 2 kez sakaldan toplam 4 defa ekim yapmışlardı
    Yanlış yönlendirmeyelim dönör bölgen sağlam ve paran varsa heryerden kıl alıp ekim yaparlar sayısız.
    hocam peki ben lazerle kıllarımdan kurtulmak istiyorum vücut ense kıllarını lazerlemem saç ekimi için gerekli kılların gitmesi anlamına mı gelir ?

Yeni Üye asigenc1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam peki ben lazerle kıllarımdan kurtulmak istiyorum vücut ense kıllarını lazerlemem saç ekimi için gerekli kılların gitmesi anlamına mı gelir ?
    Hocam Saç ve sakal destekli ekildiğini görmüştüm. Ama ekimciler koltuk altı göğüs kılı ve afedersin cinsel bölgelerden bile alınabileceğini söylemişti. Ama saç teli gibi uzayıp çabuk verim alınamadığı için yapanı duymadım.
    Lazeri sen nereye düşünüyorsun

Sayfa 2/2 İlkİlk 12