5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Alternatif tedaviye ihtiyacım var üstadlardan yardım bekliyorum

Yeni Üye

Alternatif tedaviye ihtiyacım var üstadlardan yardım bekliyorum

Merhaba arkadaşlar.
    Benim sorunum alkole olan alerjim.Vücudum alkole temas edince kaşıntı ve sivilcelenme meydana geliyor.Bu sebeple alkolsüz alternatif bir tedavi yöntemi arıyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zix distile suda çözünüyor deneyebilirsin, diğer etkenleri bilmiyorum bir şey demem yanlış olur diye ekleyemedim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DMSO kullanabilirsin. Alkolden daha hızlı ve etkilidir. Saç köklerine daha iyi ulaşır. Ben alkol ile karıştırıp kullanıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSO kullanabilirsin. Alkolden daha hızlı ve etkilidir. Saç köklerine daha iyi ulaşır. Ben alkol ile karıştırıp kullanıyorum.
    Bu dmso nedir nasıl losyon yapabiliriz? Karışım nasıl olmalı finasterid çözer mi?

Yeni Üye
    Zix losyonu deneyeceğim hocam teşekkür ederim