2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Protez Saç Yaptırdım, Protez Saçla ilgili Düşüncelerim!

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Protez Saç Yaptırdım, Protez Saçla ilgili Düşüncelerim!

Arkadaşlar, merhaba.

Uzun bir süre forumda yoktum, ben yokken neler değişti? Yeni güzel gelişmeler var mı? Umarım güzel bir şeyler bulmuşsunuzdur ben yokken.

Dün protez saç yaptırdım, sorusu merak ettiğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim.

Benim fikrimi yazacağım denemek isteyenler için.

Tam kelimesi REZALET. Yaptırdığıma pişman oldum. Hiç öyle reklamlar'da göründüğü gibi değil. 100 metreden anlaşılıyor anormal olduğunu. İstediğiniz şekli veremiyorsunuz. Anlattıkları gibi havuza gir denize gir olayı yok, var ama açılmaya başlar anında.

Yapıştırılırken resmen bali gibi kokusu olan bir yapıştırıcı kullanılıyor. Çok sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Ön çizginin resmen görünmesi , ve ön çizginin en iyi görünümü olarak tanıtmaları system plus+ vs +1000TL ödemem, sonucun da böyle rezalet olması sinirlerimi bozdu.

Benim ilk izlenimlerim böyle, arkadaşlar uzak durun. Çok saçma bir şey. Kendinizi soytarı gibi hissedebilirsiniz.. çünkü anlaşılıyor herhaliyle.

Sonuç olarak şimdiden kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç olmazsa saçları sıfıra vurup öyle devam edin derim hayatınıza.

Umarım faydalı olmuştur.
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akla en son gelecek şey bile olmamalı protez saç. Minoxidil, forumdaki yöntemler vs. olmuyorsa ekim yaptırmak en iyisi, yeterli donör yoksa sakaldan aldırın ekim işi de imkansızsa saçsız halinize alışın. Protez saçın düşüncesi bile kafama yatmıyor.

Bu Konudaki Etiketler