Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Proscar(Saçımı öldürdü.)

Yeni Üye
    İşten anlayan usta bir berbere git saç kesimi de çok farkettiyor. 2019 Eylül'de attığın facia. Dökülen kısımdakilerle çizgideki saçları aynı uzunlukta bıraksın. Ben değiştirdim çok farkettiriyor. Açılan kısımları elimle indirip ortayı kaldırıyorum. Seçkin Özdemir'in modeline bak mesela seninkinden daha açıktır şakakları ama adam gizlemeyi biliyor.

Alıntı tahribad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşten anlayan usta bir berbere git saç kesimi de çok farkettiyor. 2019 Eylül'de attığın facia. Dökülen kısımdakilerle çizgideki saçları aynı uzunlukta bıraksın. Ben değiştirdim çok farkettiriyor. Açılan kısımları elimle indirip ortayı kaldırıyorum. Seçkin Özdemir'in modeline bak mesela seninkinden daha açıktır şakakları ama adam gizlemeyi biliyor.
    Evet saç kesimi çok etkiliyor.Mayısta saçları sıfıra vurduktan sonraki ilk kesim olmuştu berbat kesmişti zaten.Aslında benim şahsi görüşüm dökülme tipi benim gibi olanlarda ve şakakları,alnı açık kişiler subay traşı gibi kesmeli yanlar 1 numara şakaklarıda güzel bir şekilde dökülmeyen yerle bağdaştırırlarsa dökülmüş görüntüsünden uzaklaşıyor saç bayağı.
    Vücut kıllarına gelirsek vücudumda dışardan bakıldığında neredeyse hiç kıl gözükmez ama garibime giden bu kadar kısa sürede çıkıp siyahlaşmaları.

Farkındayım bir çok kişiye göre vücut kılları için iyi durumdayım belki küfür eden bile çıkar bu haliyle bile şikayet ediyor diye.

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Bence kendinizle çok uğraşıyorsunuz. Hayatım boyunca ne şöyle saçım oldu ne de vücudum. Kafanızı dağıtın, başka şeylerle uğraşın. Daha yaşınız çok genç yazık geçmez böyle bir ömür. Göz açıp kapayıncaya kadar 30'u geçmiş olacaksınız. Şu günlerinizi kendinize zehir etmeyin...

saç çizgin olgunlaşmış benimkide benzer bi durumda ve 19 yaşına giricem saç çizgimiz aynı nerdeyse bende 1,5 2 yıldır hiç bi gerileme yok bence kafana takma ve saçlarının tadını çıkar tüm konuyu okumadım ama saçlarının öldüğü felan yok bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kendinizle çok uğraşıyorsunuz. Hayatım boyunca ne şöyle saçım oldu ne de vücudum. Kafanızı dağıtın, başka şeylerle uğraşın. Daha yaşınız çok genç yazık geçmez böyle bir ömür. Göz açıp kapayıncaya kadar 30'u geçmiş olacaksınız. Şu günlerinizi kendinize zehir etmeyin...
    Arkadaşıma katılıyorum, boş yere stres yapıyorsunuz, takıntı yapıyorsunuz. Özellikle okulu bitirip, çalışmaya başladıktan sonra zamanın nasıl çabuk geçtiğine inanamazsınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Son durum nedir kardesim resim yukleyebilir misin

Dökülmem devam ediyor fotoğraflar 2022 Mart ve Nisan aylarına ait.
    Ön çizgi gerilemeye devam ediyor.Kafa yapım değişti frontal kemiklerin büyümesi sanırım son evreye geldi.
    Eskisi kadar takmıyorum artık.
    Günlük 2.5 mg finas kullanıyorum.Sanırım 2023 şubatta 4 sene olacak.
    Ayda 1 dermaroller yapıyorum şakaklara.
    10-12 günde 1 ketoralle yıkıyorum.
    Günlük öğünüm 3 öğünden az olduğu zamanlar biotin kullanıyorum.Öğünlerimi atlamadığım zaman zaten yeteri kadar biotini yiyeceklerden aldığımız için kullanmaya gerek görmüyorum.(Biotini saçtan çok tırnak sağlığım için kullanıyorum.Saça etkisi olup olmadığı tartışılır.)
    Renpho kafa masaj aleti satın aldım amazondan yaptığım masajlara ek olarak onuda ekleyip kalsifikasyonu engellemeye çalışacağım.
    Maddi açıdan rahat bir konumda olursam kesinlikle saç botoksu yaptırıp kafa derisini rahatlmayı düşünüyorum çünkü kesinlikle benim dökülme sebebimin saç derisinin gergin olmasına bağlı olduğunu düşünüyorum.Dökülmemi engelleyebileceğim her şeyi yaptım elimden bu kadar geliyor dökülürse dökülsün elimden geleni yaptım ben modumdayım artık.

Umarım deneyimlerim okuyanlara yardımcı olmuştur.
    Takıntısız günler için adım atmaya başlayın artık...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123