7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Hair forte ve xpecia tablet ??

Yeni Üye

Exclamation Hair forte ve xpecia tablet ??

Arkadaşlar instagramda dolaşirken s clinic isimli bir sayfaya denk geldim ve merak edip girdim profile before after sonuçlar oldukça tatmin ediciydi. Uyguladiklari tedavinin mikro iğneleme ile saçlari çoğalttiklarini iddaa ediyorlar. Bir kaç araştirma sonucu pahali olduğunu gördüm. Merak edip gittim. Işlemin 12 seans olduğunu 12 seans sonucunda garanti vermediklerini söylediler. Ve benim en hassas olduğum konuya geldi sira xpeaci a tablet. Bu tür tabletleri kullanmaya pek ilimli bakmiyorum sonuç ittibariyle saçlarim erkekliğimden önemli değil. Fakat sanal ortamda xpecia tabletin cinselliğe ne gibi bir etkisi var onunda net bir bilgisi yok.

Bu ürünleri 6 ay kullanicağimi ve 12 seans sonucunda iyi bir sonuç alabilceğimi iddaa ettiler. 12 seans 6ayda bitiyor ( 15 günde bir mikro iğneleme uygulamasi)

seans başi 650 tl para istediler 12 seans 7800 tl yapiyor benimde buna gücümün yetmiyeceğini öğrenci olduğumu belirttim. Yinede fiyatta değişiklik yapamayacaklarini söylediler. Açikcasi zenginler gelsin parasi olmayan gelmesin diyorlar.

Ama belkide xpecia tablet ve hair forte spreyleri istikrarli bir şekilde kullanilarak güzel bir sonuç elde edilebilir.

Xpecia tabletin yan etkisi olup olmadiği hakkinda net bilgiye ulaşacağim taktirde ben bu tedaviye başlamayi düşünüyorum.

Değerli arkadaşlarim, abilerim, kardeşlerim yorumlarinizi bekliyorum. Bilgi paylaştikça çoğalir !

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    650 liraya kaç aylık efsane tedavi yapılır üstad
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Xpecia ve medobiocomplex kullanmış biri olarak yan etki yaşamadım. Hair forte yerine alternatif seti cell vb tedavileri denemeni öneririm.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    tavsiyeniz için teşekkürler xpecia tableti kaç ay kullandınız bir faydasını görebildiniz mi ?

Yeni Üye
    Haklısınız sizin anlatmış olduğunuz zix losyonuna başlayacağım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Xpecia sac cikartmiyor sac kalitesini artımıyor Kesinlikle ama verilen parayi haketmiyor

Yeni Üye
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xpecia sac cikartmiyor sac kalitesini artımıyor Kesinlikle ama verilen parayi haketmiyor
    Ne kadar süre kullandınız hocam