Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Saç Masajı

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben daha etkili olduğunu düşünüyorum hem aşağıdaki kanı yukarıya yitiyor hemde elimizin ulaşmadığı yerleri 5 saniye gibi kısa bir sürede hareket ettiriyor. Belki eksikleri var biraz ama kesinlikle işe yarar. Tansiyon aleti gibi bişey aslında şuan pek müsait olmadığım için ben uğraşamıyorum ama yapabilirim diyen varsa ondan alabiliriz

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir bunu bir de lazer şapka vb. denemek isterdim açıkçası, bu tür bir düzeneğin faydası masajla aynı olmaz ve kullanması çok pratik olur başka bir şey yaparken de kullanılır. lazer için de aynısı geçerli, aslında el yatkınlığı olan bir kardeşimiz hazırlayıp satsa hem aşırı pahalı cihazlara para kaptırmayız hem de deneyimlemiş oluruz. overmachogrande lazer şapka/başlığı hakkında çok açıklayıcı resimli vb. bir yapım şeması hazırlamıştı. topluca alibabadan gerekli malzemelerle çok ucuza yapılabilir aslında.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan yurtdışındayım ama türkiyeye gidince bu aleti yapmak için veya birilerine yaptırmak için uğraşıcam eğer olursa buradan bilgi veririm hepinize.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12