10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Haberi gören bilen

Yeni Üye

Haberi gören bilen

https://www.google.com/amp/s/m.haber...-ilaci-bulundu

Araştırdım kullanılan madde özellikle saç kıran gibi durumlarda yararı varmış daha çok bilgisi olan konuyu aydınlatırsa sevinirim en azından 1 kişiye yardımı olur bilemeyiz.

Jak inhibitörleri diye geçiyor bu alanda iki etken var. AA güzel sonuçlar elde edildi fakat aga da alınan sonuçlar çok iyi değil.

Etken aşırı pahalı ancak iyi bir çözüm olacağını düşünüyorum zira dokusal anlamda harabiyeti çok büyük ölçüde durdurabilecek bir mekanizma.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    aga ya karşı etkilimi acaba

Haber 2014 ait
    o günden beri bir gelişme olmamış mı

Yeni Üye
    O zamanlar Türkiyede yokmuş tabi şuan var saç kıran için kesin çözüm deniliyor güncel satış fiyatı 2100-2700 tl 60 adet tablet ya da kapsül günde 2 kere şeklinde kullanılıyormuş.kullanıcı yorumlarında etkisini gören var maddi durumu iyi olanlar deneyebilir tabi danışarak keşke hepsini çözümlesede 20bin versek

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etken aşırı pahalı ancak iyi bir çözüm olacağını düşünüyorum zira dokusal anlamda harabiyeti çok büyük ölçüde durdurabilecek bir mekanizma.
    Erkek tipi için deneyimleyebilsek keşke sizce yararı olur mu

Banned
    aranızda 2700 toplayın bana verin ben bi kullanıp bakıyım

SaçımınDoktoru Üyesi
    aga da bir etkisi yok, çokça tartışıldı.

Yeni Üye
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga da bir etkisi yok, çokça tartışıldı.
    Tartışılmıştır muhakkak ama 4 ay düzenli kullanım yapan birileri mi tartıştı yoksa haber kaynaklarında belirtilen bilgi fikirler üzerinden mi sorgulama ihtiyacı hissediyorum kusura bakma bir ümit varsa elimden geldiğince kurutmak istiyorum