10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Askere gideceğim bi yardım

Üye
    Yer
    sivas

Askere gideceğim bi yardım

Arkadaşlar şu kafaya bi el atın lütfen. Az bişey gürleşsin yeter başka bişey istemiyorum. Foto ekleyemedim profilimde fotolar var. Size zahmet

Napalım kafanda saç mı çıkartalım kardeşim kupon ister gibi saç çıkarsanıza bea demeye getirmişsin forumdaki tedavileri takip et.

yılan yağı sür 5 lira

Üye
    Yer
    sivas
    Güzel kardeşim. Forumdaki tedavileri tabiki takip ediyorum. Birçoğundan fayda görmedim. Kimsede sihirli değnek yok bunuda biliyorum. Konuyu saptırma. Belki birinin tavsiye edeceği bi tedavi vardır. Niye karıştırıyorsun ortalığı

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam senin seviyeden geri dönüş çok zor gibi. Dökülme tipiniz dupa olsa gerek. Protez saç gibi yöntemleri düşünebilirsiniz belki.

Şevkinizi kırmak istemem ama çok zor bir durum bu seviyeden kurtarmak.

Ya antiandrojenlere abanıcaksınız ya da protez veya saç simulasyonu

hocam şaka bi yana tedavinde mutlaka dermaroller olsun bu kafaya ayrıca masajda yapabilirsin

Üye
    Yer
    sivas
    Şu tüyler saç formuna dönüşsün başka bi isteğim yok. Miracle denedim olmadı. Min dut denedim olmadı. Dökülmenin sebebini nasıl öğrenebilirim. Androjen den dolayı mı dhtden dolayı mı veya bilmediğim başka bir sebepten dolayı mı. Bana benzer dökülmesi olan varsa bi yardım ederse sevinirim

Yeni Üye
    Psikolojik olarak simülasyon işini görür ama işin ehli birinden tabi 3500-5000 e yaptırırsın sanırım kısa kullan hoş durur, bu arada da kadın tipi dökülme sanırım o yüzden aynı mantık mı bilemiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu tüyler saç formuna dönüşsün başka bi isteğim yok. Miracle denedim olmadı. Min dut denedim olmadı. Dökülmenin sebebini nasıl öğrenebilirim. Androjen den dolayı mı dhtden dolayı mı veya bilmediğim başka bir sebepten dolayı mı. Bana benzer dökülmesi olan varsa bi yardım ederse sevinirim
    Profilinizdeki fotolar 2017den kalma. Saç durumunuz hala bu şekilde mi?
    Şimdiye kadar neler kullandınız? Seti cell ru gibi etkenleri denediniz mi?

Üye
    Yer
    sivas
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profilinizdeki fotolar 2017den kalma. Saç durumunuz hala bu şekilde mi?
    Şimdiye kadar neler kullandınız? Seti cell ru gibi etkenleri denediniz mi?
    Evet saçım hala bu durumda. Şimdiye kadar min dut miracle. Oral finasteride. Minox kullandım. Uzun süreler kullandım hemde. Seti cell ru gibi etkenleri hiç kullanmadım