6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: saçlarım artık tedaviye cevap vermiyor saç ektirmek istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi

saçlarım artık tedaviye cevap vermiyor saç ektirmek istiyorum

doktor tavsiyesi istiyorum arkadaşlar ankarada güvenilir özellikle şakak ve ön bölgeye iyi ekim yapan tavsiye edeceğiniz doktor var mıdır ?

not :ektirdikten sonra bazı doktorlar finas falan veriyorlarmış ben ekimden sonra hiçbir hormonal ilaç kullanmak istemiyorum

Yeni Üye
    Ektirmedim ama herkesten duyduğum eğer maddi durum yeterliyse Muttalip Keser ama dediğim gibi oldukça pahalı. Bildiğim kadarıyla ilaç kullandırmıyor ancak kişiden kişiye değişebilir başka var mı ben de merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ektirmedim ama herkesten duyduğum eğer maddi durum yeterliyse Muttalip Keser ama dediğim gibi oldukça pahalı. Bildiğim kadarıyla ilaç kullandırmıyor ancak kişiden kişiye değişebilir başka var mı ben de merak ediyorum.
    hocam muttalip bey çok pahalı gelir bana ya daha uygun fiyatlı eken bir yer lazım bana

Yeni Üye
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam muttalip bey çok pahalı gelir bana ya daha uygun fiyatlı eken bir yer lazım bana
    Haklısın hocam malesef aşırı pahalı ama işte güvenecek kimse çok zor bulunuyor ben de araştırıyorum buarada saç açıklığımı yok denecek kadar az ama 1 yılda baya gitti üstelik 32 yaşında ilk defa başladı sen de bulursan beni de haberdar et ben cok sık saçlıydım hep şimdide fena değil ama bana az geliyor önlerde seyrelme var işini hakkıyla yapan birini arıyorum ilerisi için az alana sık ekim ben de bulursam mutlaka yazacağım Bu arada Şahin Çelik, Serdar Gökrem; Fehmi Armani bunlarada bir bakın isterseniz

Yeni Üye
    Şahin çelik ekimlri güzel gibi fiyatta uygun.. Bi araştır bence sonuçlarını

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahin çelik ekimlri güzel gibi fiyatta uygun.. Bi araştır bence sonuçlarını
    sağolun hocam bir bakayım nerden baksanız bir 4.500-5000 greft ektirmem lazım