4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Minoxil Uzun Süre Kullanımda Genetik Hastalıklar?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Minoxil Uzun Süre Kullanımda Genetik Hastalıklar?

Merhaba bugün eczaneye ilaç almaya gittiğimde Minox konusu geçti bana Minoxun üzün süre kullanılmaması gerektiğini söyledi. Uzun süre kullanımda genetik hastalıkları tetiklediği kullanılmaması gerektiğini söyledi. Kısa süreli kullanılır dedi. İlk defa böyle bir şey duydum. Bilgi olan var mı?
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bugün eczaneye ilaç almaya gittiğimde Minox konusu geçti bana Minoxun üzün süre kullanılmaması gerektiğini söyledi. Uzun süre kullanımda genetik hastalıkları tetiklediği kullanılmaması gerektiğini söyledi. Kısa süreli kullanılır dedi. İlk defa böyle bir şey duydum. Bilgi olan var mı?
    minoxil kullandığın sürece etki eden bir madde.bıraktığın anda tekrar döükülür koruduğu saçlar.ya hep kullanıcaksın ya hiç

Sıkıntı sinir stress çevresel şartlar beslenme herbiri etkiler.Etkenden gelecek olan riski azaltmak içinde dönüşümlü kullanmak daha sağlıklı ve yararlı olabilir
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

kısa süreli derken ne kadar kısa 3-5 yıl mı